Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF
Bydgoszcz, 01 kwiecień 2006

kata indywidualne kobiet

  1. Wolna Agnieszka - KU AZS AR Wrocław
  2. Dąbrowska Marta - Harasuto Łódź
  3. Jelinowska Monika - Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Szymczak Marta - Budokan Wrocław
  5. Dybicz Agnieszka - Bushi-Do Bydgoszcz
  6. Łoniewska Agata - Bodaikan Szczecin
  7. Nogalska Klaudia - WKK Poznań
  8. Szulc Daria - Kamikaze Gryfino

kumite indywidualne kobiet -53 kg

  1. Szymczak Marta - Budokan Wrocław
  2. Bugajak Anita - ŁKKS Łódź
  3. Lipiak Katarzyna - Dynamic Poznań
  4. Szymańska Marta - Sakura Rumia

kumite indywidualne kobiet -60 kg

  1. Fajkowska Anna - Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Olszewska Agnieszka - Kaisho Białystok
  3. Łoboda Michalina - Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Pypeć Julita - Olimp Łódź
  5. Burska Izabela - Budokan Wrocław
  6. Maryniak Małgorzata - Bodaikan Szczecin
  7. Bruzdowicz Berenika - Gdański KK
  8. Łoniewska Agata - Bodaikan Szczecin

kumite indywidualne kobiet +60 kg

  1. Andrzejewska Agata - Bodaikan Szczecin
  2. Szumlańska Agnieszka - Budokan Wrocław
  3. Krasowska Karolina - Kamikaze Gryfino
  4. Owczarek Magdalena - KU AZS AR Wrocław
  5. Kiszło Barbara - Kaisho Białystok
  6. Wójcik Monika - Bushi-do Bydgoszcz
  7. Harłożyńska Izabela - Dragon Środa Wlkp.
  8. Marciniak Ewelina - Dragon Środa Wlkp.

kumite indywidualne kobiet open

  1. Fajkowska Anna - Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Szumlańska Agnieszka - Budokan Wrocław
  3. Andrzejewska Agata - Bodaikan Szczecin
  4. Burska Izabela - Budokan Wrocław
  5. Grzelak Małgorzata - Budokan Wrocław
  6. Owczarek Magdalena - KU AZS AR Wrocław
  7. Bruzdowicz Berenika - Gdański KK
  8. Maryniak Małgorzata - Bodaikan Szczecin

kata indywidualne mężczyzn

  1. Bloch Wojciech - Dynamic Poznań
  2. Gruszecki Sebastian - Daigaku-Karate-Kan Szczecin
  3. Gładoch Przemysław - KU AZS AR Wrocław
  4. Wolny Łukasz - KU AZS AR Wrocław
  5. Bombolewski Paweł - Samuraj Szczecin
  6. Grzenkowicz Leszek - Bushi-Do Bydgoszcz
  7. Gliszczyński Wojciech - KU AZS AR Wrocław
  8. Kisiel Tomasz - Lubelski KKK

kumite indywidualne mężczyzn -60 kg

  1. Romańczuk Przemysław - Shogun Białystok
  2. Klujewski Łukasz - KU AZS AR Wrocław
  3. Antoniak Michał - AKK AZS Shogun Szczecin
  4. Drożdżyński Mateusz - Dragon Środa Wlkp.
  5. Bugajak Adrian - ŁKKS Łódź

kumite indywidualne mężczyzn -65 kg

  1. Ciesielski Albert - Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Piszczałkowski Piotr - Bushi-Do Bydgoszcz
  3. Gruba Piotr - Sakura Rumia
  4. Grzywacz Szymon - Bodaikan Szczecin
  5. Chmara Dagmar - Elbląski KK
  6. Rugier Robert - Tora Legnica
  7. Rusek Rafał - Tora Legnica
  8. Sypniewski Ryszard - Gorzowski KSK

kumite indywidualne mężczyzn -70 kg

  1. Wojciechowski Witold - Shobuken Łódź
  2. Pinis Paweł - Budokan Wrocław
  3. Bombolewski Paweł - Samuraj Szczecin
  4. Królikowski Filip - Budokan Wrocław
  5. Dolak Maciej - Tornado Kalisz
  6. Mierzejewski Michał - Grot Chynów
  7. Sajkiewicz Tomasz - Tora Legnica
  8. Sitek Przemysław - Tora Legnica

kumite indywidualne mężczyzn -75 kg

  1. Studziński Andrzej - Budokan Wrocław
  2. Roztropiński Rafał - Budokan Wrocław
  3. Maculewicz Norbert - Bodaikan Szczecin
  4. Osiej Michał - ŁKKS Łódź
  5. Lulek Łukasz - KU AZS AR Wrocław
  6. Marcinkowski Michał - Kyokushin Gdynia
  7. Minor Hubert - Dynamic Poznań
  8. Olędzki Kacper - Harasuto Łódź

kumite indywidualne mężczyzn -80 kg

  1. Sołtysiak Bartłomiej - Budokan Wrocław
  2. Bartuzel Piotr - Harasuto Łódź
  3. Kosobucki Michał - ŁKKS Łódź
  4. Szumiło Piotr - Bodaikan Szczecin
  5. Mróz Łukasz - Bushi-Do Bydgoszcz
  6. Nejman Karol - Sandan Bydgoszcz
  7. Ferenc Krzysztof - Elbląski KK
  8. Oleksza Patryk - Shogun Białystok

kumite indywidualne mężczyzn +80 kg

  1. Hadyński Paweł - Dynamic Poznań
  2. Kapuściński Bartosz - Bushi-Do Bydgoszcz
  3. Głowacki Michał - KU AZS AR Wrocław
  4. Mielniczkuk Przemysław - Bodaikan Szczecin
  5. Janicki Konrad - Tornado Kalisz
  6. Mozolewski Sebastian - Budokan Wrocław
  7. Krause Paweł - Dragon Środa Wlkp.
  8. Weideman Grzegorz - Gorzowski KSK

kumite indywidualne mężczyzn open

  1. Sołtysiak Bartłomiej - Budokan Wrocław
  2. Mozolewski Sebastian - Budokan Wrocław
  3. Bartuzel Piotr - Harasuto Łódź
  4. Mauroy Lodovic - Shotokan Dojo Warszawa
  5. Szumiło Piotr - Bodaikan Szczecin
  6. Wojciechowski Witold - Shobuken Łódź
  7. Goliszewski Arnold - Elbląski KK
  8. Krause Paweł - Dragon Środa Wlkp.