Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF
Kalisz, 14 kwiecień 2007

kumite indywidualne juniorów -75kg

  1. Kędziora Dawid - KK Bodaikan Szczecin
  2. Kuzemko Bartłomiej - Dynamic AK Poznań
  3. Lulek Łukasz - KU AZS AR Wrocław
  4. Studziński Andrzej - Budokan Wrocław

kata indywidualne kobiet

  1. Wolna Agnieszka - KU AZS AR UP Wrocław
  2. Łoboda Michalina - SK AZS UP Wrocław
  3. Prządka Berenika - UKS Kamikaze Gryfino
  4. Szymczak Marta - Budokan Wrocław

kumite indywidualne kobiet -53 kg

  1. Szymczak Marta - Budokan Wrocław
  2. Bugajak Anita - ŁKKS Łódź
  3. Lipiak Katarzyna - Dynamic Poznań

kumite indywidualne kobiet -60 kg

  1. Fajkowska Anna - Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Łoboda Michalina - Bushi-Do Bydgoszcz
  3. Grzelak Małgorzata - Budokan Wrocław
  4. Grzesiak Małgorzata - KK Do Shotokan Dragon Środa Wlkp.

kumite indywidualne kobiet +60 kg

  1. Szulc Daria - UKS Kamikaze Gryfino
  2. Harłożyńska Izabela - KK Do Shotokan Dragon Środa Wlkp.
  3. Grąbczewska Karolina - UKS Kamikaze Gryfino
  4. Szumlańska Agnieszka - Budokan Wrocław

kumite indywidualne kobiet open

  1. Fajkowska Anna - Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Szymczak Marta - Budokan Wrocław
  3. Grąbczewska Karolina - UKS Kamikaze Gryfino
  4. Szulc Daria - UKS Kamikaze Gryfino

kata indywidualne mężczyzn

  1. Wolny Łukasz - SK AZS UP Wrocław
  2. Gładoch Przemysław - SK AZS UP Wrocław
  3. Drożdżyński Tomasz - Dynamic AK Poznań
  4. Kuzemko Łukasz - Dynamic AK Poznań

kumite indywidualne mężczyzn -60 kg

  1. Klujew Łukasz - SK AZS UP Wrocław
  2. Romańczuk Przemysław - MKSW Shogun Białystok
  3. Bugajak Adrian - ŁKKS Łódź
  4. Trubicki Artur - KKS TORA Legnica

kumite indywidualne mężczyzn -65 kg

  1. Grzywacz Szymon - Bodaikan Szczecin
  2. Kruk Jacek - KK Do Shotokan Dragon Środa Wlkp.
  3. Ciesielski Albert - KS Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Girulski Marcin - SK AZS UP Wrocław

kumite indywidualne mężczyzn -70 kg

  1. Wojciechowski Witold - Shobuken Łódź
  2. Pinis Paweł - Budokan Wrocław
  3. Bombolewski Paweł - Samuraj Szczecin
  4. Szymański Jarosław - SK AZS UP Wrocław

kumite indywidualne mężczyzn -80 kg

  1. Sołtysiak Bartłomiej - Budokan Wrocław
  2. Maculewicz Norbert - KK Bodaikan Szczecin
  3. Bartuzel Piotr - Harasuto Łódź
  4. Szumiło Piotr - Bodaikan Szczecin

kumite indywidualne mężczyzn +80 kg

  1. Kubiak Przemysław - Budokan Wrocław
  2. Pielesiek Bartłomiej - Harasuto KK Łódź
  3. Krause Paweł - Dragon Środa Wlkp.
  4. Matuszak Artur - KK Opalenica

kumite indywidualne mężczyzn open

  1. Szumiło Piotr - Bodaikan Szczecin
  2. Studziński Andrzej - Budokan Wrocław
  3. Ciesielski Albert - KS Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Pinis Paweł - Budokan Wrocław