Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF
Elbląg, 12 kwiecień 2008

kata indywidualne kobiet

  1. Wolna Agnieszka AZS UP Wrocław
  2. Szymczak Marta KU AZS UW Wrocław
  3. Łoboda Michalina AZS UP Wrocław
  4. Popielarz Oliwia BODAIKAN Szczecin

kumite indywidualne kobiet -53 kg

  1. Fajkowska Anna BUSHI-DO Bydgoszcz
  2. Bugajak Anita ŁKK Shotokan Łódź
  3. Jędrzejczyk Dominika Shobuken Łódź
  4. Lipiak Katarzyna Dynamic AK Poznań

kumite indywidualne kobiet -60 kg

  1. Szymczak Marta KU AZS UW Wrocław
  2. Szumlańska Agnieszka KU AZS UW Wrocław
  3. Bruzdowicz Berenika Gdański Klub Karate Do
  4. Olszewska Agnieszka Kaisho Białystok

kumite indywidualne kobiet +60 kg

  1. Szulc Daria UKS Kamikaze Gryfino
  2. Gradowska Justyna ŁKK Shotokan Łódź
  3. Beyger Justyna BODAIKAN Szczecin
  4. Magda Anna BODAIKAN Szczecin

kumite indywidualne kobiet open

  1. Fajkowska Anna BUSHI-DO Bydgoszcz
  2. Beyger Justyna BODAIKAN Szczecin
  3. Magda Anna BODAIKAN Szczecin
  4. Szulc Daria UKS Kamikaze Gryfino

kata indywidualne mężczyzn

  1. Bombolewski Paweł KK Kamikaze Szczecin
  2. Antol Marcin BODAIKAN Szczecin
  3. Gładoch Przemysław AZS UP Wrocław
  4. Wolny Łukasz AZS UP Wrocław

kumite indywidualne mężczyzn -60 kg

  1. Berent Marcin Shobuken Łódź
  2. Klujew Łukasz AZS UP Wrocław
  3. Bugajak Adrian ŁKK Shotokan Łódź
  4. Romańczuk Przemysław MKSW Shogun Białystok

kumite indywidualne mężczyzn -65 kg

  1. Grzywacz Szymon BODAIKAN Szczecin
  2. Ciesielski Albert BUSHI-DO Bydgoszcz
  3. Stoszek Tomasz Klub Sportowy SHINDO Cieszyn
  4. Śląski Wojciech Dynamic AK Poznań

kumite indywidualne mężczyzn -70 kg

  1. Szymański Jarosław AZS UP Wrocław
  2. Kuzemko Bartosz Dynamic AK Poznań
  3. Bombolewski Paweł KK Kamikaze Szczecin
  4. Grzenkowicz Leszek BUSHI-DO Bydgoszcz

kumite indywidualne mężczyzn -75 kg

  1. Wojciechowski Witold Shobuken Łódź
  2. Pinis Paweł (HANSOKU) KU AZS UW Wrocław
  3. Łataś Tomasz BUSHI-DO Bydgoszcz
  4. Supruniuk Ariel Kaisho Białystok

kumite indywidualne mężczyzn -80 kg

  1. Szumiło Piotr BODAIKAN Szczecin
  2. Bartuzel Piotr KK Harasuto Łódź
  3. Kundzicz Tomasz MS WS WAK ANDREX Elbląg
  4. Sołtysiak Bartłomiej KU AZS UW Wrocław

kumite indywidualne mężczyzn +80 kg

  1. Pielesiek Bartłomiej KK Harasuto Łódź
  2. Dolega Tomasz MS WS WAK ANDREX Elbląg
  3. Goliszewski Arnold Elbląski Klub Karate
  4. Hadyński Paweł Dynamic AK Poznań

kumite indywidualne mężczyzn open

  1. Pinis Paweł KU AZS UW Wrocław
  2. Szumiło Piotr BODAIKAN Szczecin
  3. Goliszewski Arnold Elbląski Klub Karate
  4. Kuzemko Bartosz Dynamic AK Poznań