Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan
Wrocław, 03 listopad 2007

kumite indywidualne juniorek

  1. Kamila Warda KS Olimp Łódź
  2. Karolina Krasowska Kamikaze Gryfino
  3. Anita Bugajak ŁKKS Łódź
  4. Klaudia Nogalska WKK Poznań
  5. Anna Dudziak KK Shobuken Łódź
  6. Dominika Jędrzejczyk KK Shobuken Łódź
  7. Katarzyna Kozłowska KS Olimp Łódź
  8. Kinga Medyńska UKS OSiR Kleczew

kumite drużynowe juniorek

  1. KS Olimp Łódź
  2. LKS Zarzewie Prudnik
  3. Harasuto Łódź
  4. Kamikaze Gryfino
  5. UKS OSiR Kleczew

kata indywidualne juniorek

  1. Agnieszka Dybicz Bushi-do Bydgoszcz
  2. Klaudia Nogalska WKK Poznań
  3. Awa Janikowska KK. Gdańsk
  4. Jagoda Ciepła Bushi-do Bydgoszcz
  5. Monika Jelinowska KS Bushi-do Bydgoszcz
  6. Anna Zelent UKS Tornado Kalisz
  7. Natalia Brudniak LKS Zarzewie Prudnik
  8. Patrycja Bochańska LKS Zarzewie Prudnik

kata drużynowe juniorek

  1. Bushi-do Bydgoszcz
  2. UKS Shodan Zduny
  3. LUKS Karate Goleniów
  4. LKS Zarzewie Prudnik

kumite indywidualne juniorów

  1. Bartosz Kuzemko Dynamic Poznań
  2. Hubert Minor Dynamic Poznań
  3. Maciej Gruszka SK Shotokan Bełchatów
  4. Robert Pryga AZS UP Wrocław
  5. Aleksander Kaźmierczak AK Dynamic Poznań
  6. Konrad Traczyk UKS Dwójka Tomaszów Maz.
  7. Mariusz Cybulka LKS Zarzewie Prudnik

kumite drużynowe juniorów

  1. Dynamic PoznańAK I
  2. LKS Zarzewie Prudnik
  3. Olimp Łódź KS
  4. UKS Tomaszów Mazowiecki
  5. AK Dynamic II Poznań
  6. IKS Inowrocław
  7. KK Kaisho Białystok
  8. UKS Kamikaze Szczecin

kata indywidualne juniorów

  1. Leszek Grzenkowicz Bushi-do Bydgoszcz
  2. Dawid Srokowski LKS Zarzewie Prudnik
  3. Mariusz Cebulka LKS Zarzewie Prudnik
  4. Kamil Popławski Kaisho KK Białystok
  5. Jakub Kałużka Polonia Torakan Biała

kata drużynowe juniorów

  1. LKS Zarzewie Prudnik
  2. IKS Inowrocław

kumite indywidualne kadetek

  1. Natalia Hirszfeld KK Opalenica
  2. Katarzyna świerczyńska Harasuto Łódź
  3. Justyna Gradowska ŁKK Shotokan Łódź
  4. Magdalena Wawrzyniak SKF Satori Leszno
  5. Jagoda Ciepła KS Bushi-do Bydgoszcz
  6. Olga Chmielewska OKK Oborniki
  7. Olga Medyńska UKS OSiR Kleczew
  8. Sandra Filipek LKS Zarzewie Prudnik

kumite drużynowe kadetek

  1. LKS Zarzewie Prudnik
  2. UKS Kamikaze Gryfino

kata indywidualne kadetek

  1. Awa Janikowska KK. Gdańsk
  2. Olga Chmielewska KK Oborniki
  3. Jagoda Ciepła Bushi-do Bydgoszcz
  4. Magdalena Mazajczyk UKS Shodan Zduny
  5. Magdalena Wawrzyniak SKF Satori Leszno
  6. Anna Zelent UKS Tornado Kalisz
  7. Patrycja Bocheńska UKS kamikaze Gryfino
  8. Ewelina Durlik LKS Zarzewie Prudnik

kata drużynowe kadetek

  1. LKS Zarzewie Prudnik
  2. IKS Inowrocław

kumite indywidualne kadetów

  1. Adrian Filip ŁKK Łódz
  2. Daniel Tuszyński KS Olimp Łódź
  3. Iwo Jankowski KK. Gdańsk
  4. Mateusz Dębiński LKS Zarzewie Prudnik
  5. Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź
  6. Łukasz Borowski SKF Satori Leszno
  7. Piotr Wroński UKS Dwójka Tomaszów Maz.
  8. Przemysław Bierzyuński KS Kamikaze Szczecin

kumite drużynowe kadetów

  1. LKS Zarzewie Prudnik
  2. ŁKK Shotokan Łódź
  3. Dynamic Poznań
  4. EKK Elbląg
  5. IKS Inowrocław
  6. KS Olimp Łódź

kata indywidualne kadetów

  1. Dawid Srokowski LKS Zarzewie Prudnik
  2. Paweł Piotrkowski Torakan Biała
  3. Łukasz Borowski SKF Satori Leszno
  4. Lucjan Skowroński IKS Inowrocław
  5. Paweł Ćwikliński IKS Inowrocław
  6. Emil Zawadzki KS Bushi-do Bydgoszcz

kata indywidualne kobiet

  1. Agnieszka Wolna AZS UP Wrocław
  2. Michalina Łoboda AZS UP Wrocław
  3. Marta Szymczak AZS UW Wrocław
  4. Agnieszka Dybicz Bushi-do Bydgoszcz
  5. Klaudia Nogalska WKK Poznań
  6. Izabela Szybczyńska Kamikaze Szczecin

kata indywidualne mężczyzn

  1. Łukasz Wolny AZS UP Wrocław
  2. Wojciech Bloch Dynamic Poznań
  3. Przemysław Gładoch AZS UP Wrocław
  4. Łukasz Kuzemko Dynamic Poznań
  5. Piotr Szymala KS Shindo Cieszyn
  6. Leszek Grzenkowicz Bushi-do Bydgoszcz
  7. Piotr Lichota AZS UP Wrocław
  8. Kamil Popławski KK Kaisho Białystok

kumite indywidualne seniorek

  1. Anna Fajowska Bushi-do Bydgoszcz
  2. Klaudia Nogalska WKK Poznań
  3. Agnieszka Olszewska Kaisho KK Białystok
  4. Izabela Harłożyńska Dragon Środa Wlkp.
  5. Agnieszka Szumlańska AZS UW Wrocław
  6. Katarzyna Kozłowska KS Olimp Łódz
  7. Małgorzata Grzelak AZS UW Wrocław
  8. Natalia Nowak UKS OSiR Kleczew

kumite drużynowe seniorek

  1. KS Olimp Łódź
  2. Harasuto Łódź
  3. AZS UW Wrocław
  4. Kaisho Białystok

kata drużynowe seniorek

  1. LKS Zarzewie Prudnik
  2. UKS Shodan Zduny
  3. UKS Karate Goleniów

kumite indywidualne seniorów

  1. Bartosz Kuzemko Dynamic Poznań
  2. Witold Wojciechowski Shobuken Łódź
  3. Artur Roztropiński UKS OSiR Kleczew
  4. Bartosz Sołtysiak AZS UW Wrocław
  5. Bartłomiej Pielesiek KK Harasuto Łódź
  6. Dawid Wnętowski AZS UP Wrocław
  7. Jarosław Szymański AZS UP Wrocław
  8. Paweł Hadyński AK Dynamic Poznań

kumite drużynowe seniorów

  1. Dragon Środa Wlkp.
  2. AZS UW Wrocław
  3. AK Dynamic Poznań
  4. Harasuto Łódź
  5. AZS UP Wrocław
  6. IKS Inowrocław

kata drużynowe seniorów

  1. AK Dynamic Poznań
  2. AZS UP Wrocław
  3. KS Shindo Cieszyn
  4. IKS Inowrocław