Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan
Swarzędz, 25 październik 2008

kumite indywidualne juniorek

  1. Warda Kamila - KS Olimp Łódź
  2. Cichoń Wioleta - Bodaikan Szczecin
  3. Kozłowska Katarzyna -KS Olimp Łódź
  4. Nowak Natalia - OSiR Kleczew
  5. Bełza Sylwia - UKS Shodan Zduny
  6. Grześkowiak Patrycja - MAMSW AK Andrex-Elbląg
  7. Krymowska Alicja - UKS Shodan Zduny
  8. Prządka Berenika - UKS Kamikaze Gryfino

kumite drużynowe juniorek

  1. UKS Gryfino
  2. KS Olimp Łódź
  3. Bodaikan Szczecin
  4. UKS Shodan Zduny

kata indywidualne juniorek

  1. Prządka Berenika - UKS Kamikaze Gryfino
  2. Dybicz Agnieszka - Bushi-do Bydgoszcz
  3. Janikowska Awa - Bushi-do Bydgoszcz
  4. Surna Anna - LKS Zarzewie Prudnik
  5. Dybska Karolina - AZS UP Wrocław
  6. Jelinowska Monika - Bushi-do Bydgoszcz
  7. Mazajczyk Magdalena - UKZ Shodan Zduny
  8. Zelent Anna - Tornado Kalisz

kumite indywidualne juniorów

  1. Panasiuk Dariusz - Bodaikan Szczecin
  2. Roztropinski Artur - OSiR Kleczew
  3. Kazimierczak Aleksander - AK Dynamic Poznań
  4. Kuzemko Bartosz - AK Dynamic Poznań
  5. Dębiński Krzysztof - LKS Zarzewie Prudnik
  6. Ewald Klemens - Bushi-do Bydgoszcz
  7. Popławski Kamil - Kaisho KK Białystok
  8. Studziński Przemysław - MAMSW AK Andrex-Elbląb

kumite drużynowe juniorów

  1. AK Dynamic Poznań
  2. LKS Zarzewie Prudnik
  3. Kaisho KK Białystok
  4. Tczewski KK
  5. KK Kamikaze Szczecin
  6. KS Olimp Łódź

kata indywidualne juniorów

  1. Antol Marcin - Bodaikan Szczecin
  2. Grzenkowicz Leszek - Bushi-do Bydgoszcz
  3. Popławski Kamil - Kaisho KK Białystok
  4. Srokowski Dawid - LKS Zarzewie Prudnik
  5. Barański Bartłomiej - KK Nidan Zawadzkie
  6. Kubiak Adrian - Nippon Krotoszyn
  7. Waśko Krzysztof - AK Dynamic Poznań
  8. Wójcik Dominik - KK Kamikaze Szczecin

kata drużynowe juniorów

  1. AK Dynamic Poznań
  2. KK Kamikaze Szczecin

kumite indywidualne kadetek

  1. Paczkowska Justyna - Bodaikan Szczecin
  2. Świerczyńska Katarzyna - Harasuto Łódź
  3. Nowakowska Magdalena - SK AZS Wrocław
  4. Orzel Karolina - Kaisho KK Białystok
  5. Chmielewska Olga - Obornicki KK
  6. Goraj Ligia - Kamikaze Gryfino
  7. Ruducha Zofia - Bodaikan Szczecin
  8. Surma Anna - LKS Zarzewie Prudnik

kata indywidualne kadetek

  1. Surma Anna - LKS Zarzewie Prudnik
  2. Zelent Anna - Tornado Kalisz
  3. Chmielewska Olga - Obornicki KK
  4. Olejnik Anna - UKS Shodan Zduny
  5. Pfajfer Katarzyna - Nippon Krotoszyn

kumite indywidualne kadetów

  1. Kaliniewicz Michał - Bodaikan Szczecin
  2. Chmielewski Mateusz - LKS Zarzewie Prudnik
  3. Chojnowski Michał - Bodaikan Szczecin
  4. Tuszyński Daniel - KS Olimp Łódź
  5. Andrusewicz Krystian - Elbląski KK
  6. Głowacki Bartosz - Kaisho KK Białystok
  7. Ihnatowicz Adrian - Bushi-do Bydgoszcz
  8. Protasewicz Przemysław - UKS Błyskawica

kumite drużynowe kadetów

  1. Kaisho KK Białystok
  2. Bushi-Do Bydgoszcz
  3. AK Dynamic Poznań
  4. MSMW AK Andrex Elbląg
  5. Bodaikan Szczecin
  6. LKS Zarzewie Prudnik

kata indywidualne kadetów

  1. Barański Bartłomiej - KK Nidan Zawadzkie
  2. Srokowski Dawid - LKS Zarzewie Prudnik
  3. Waluś Rafał - KSA Atemi Bielsko-Biała
  4. Wilczek Maciej - KS Shindo Cieszyn
  5. Baranowski Marcin - Tornado Kalisz
  6. Błocko Błażej - AK Dynamic Poznań
  7. Chojnowski Michał - Bodaikan Szczecin
  8. Konarski Mateusz - Nippon Krotoszyn

kumite indywidualne kobiet

  1. Szulc Daria - UKS Kamikaze Gryfino
  2. Szymczak Marta - SK AZS Wrocław
  3. Nogalska Klaudia - Wlkp. Klub Karate
  4. Nowak Natalia - OSiR Kleczew
  5. Cichoń Wioleta - Bodaikan Szczecin
  6. Furmanowska Zofia - AK Dynamic Poznań
  7. Grześkowiak Patrycja - MAMSW AK Andrex-Elbląg
  8. Kozłowska Katarzyna - KS Olimp Łódź

kumite drużynowe kobiet

  1. KS Olimp Łódź
  2. Bodaikan Szczecin

kata indywidualne kobiet

  1. Łoboda Michalina - AZS UP Wrocław
  2. Szymczak Marta - SK AZS Wrocław
  3. Dybicz Agnieszka - Bushi-do Bydgoszcz
  4. Prządka Berenika - UKS Kamikaze Gryfino
  5. Janikowska Awa - Bushi-do Bydgoszcz
  6. Jelinowska Monika - Bushi-do Bydgoszcz
  7. Nogalska Klaudia - Wlkp. Klub Karate
  8. Paprocka Marlena - Tornado Kalisz

kata drużynowe kobiet

  1. Bushi-Do Bydgoszcz
  2. UKS Shodan Zduny
  3. LKS Zarzewie Prudnik
  4. Bodaikan Szczecin

kumite indywidualne mężczyzn

  1. Sołtysiak Bartłomiej - SK AZS Wrocław
  2. Panasiuk Dariusz - Bodaikan Szczecin
  3. Bartuzel Piotr - Harasuto Łódź
  4. Kokotowski Tadeusz - Bodaikan Szczecin
  5. Hadyński Paweł - AK Dynamic Poznań
  6. Roztropiński Rafał -SK AZS Wrocław
  7. Sołtysiak Damian - SK AZS Wrocław
  8. Szumiło Piotr - Bodaikan Szczecin

kumite drużynowe mężczyzn

  1. Bodaikan Szczecin
  2. AK Dynamic Poznań
  3. AK Dynamic Poznań
  4. SK AZS Wrocław
  5. AK Dynamic Poznań
  6. Kaisho KK Białystok
  7. KK Kamikaze Szczecin
  8. MSMW AK Andrex Elbląg

kata indywidualne mężczyzn

  1. Kuzemko Łukasz - AK Dynamic Poznań
  2. Bloch Wojciech - AK Dynamic Poznań
  3. Antol Marcin - Bodaikan Szczecin
  4. Szymala Piotr - KS Shindo Cieszyn
  5. Filipczak Jarosław - Bodaikan Szczecin
  6. Gładoch Przemysław - AZS UP Wrocław
  7. Grzenkowicz Leszek - Bushi-do Bydgoszcz
  8. Popławski Kamil - Kaisho KK Białystok

kata drużynowe mężczyzn

  1. AK Dynamic Poznań
  2. Shindo Cieszyn
  3. Bodaikan Szczecin
  4. KK Kamikaze Szczecin