Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate WKF
Białystok, 17 październik 2009

kumite drużynowe juniorek

  1. Bodaikan Szczecin
  2. Harasuto KK Łódź
  3. UKS SHODAN Zduny

kata indywidualne juniorek

  1. Zelent Anna Tornado Kalisz
  2. Chmielewska Olga Obornicki Klub karate
  3. Bełza Sylwia UKS SHODAN Zduny
  4. Prządka Berenika UKS Kamikaze Gryfino
  5. Paczkowska Justyna Bodaikan Szczecin
  6. Tschuk Martyna Shindo Cieszyn
  7. Mazajczyk Magdalena UKS SHODAN Zduny
  8. Pfajfer Katarzyna ASW Nippon Krotoszyn

kata drużynowe juniorek

  1. UKS Shodan Zduny
  2. Shindo Cieszyn
  3. Bodaikan Szczecin
  4. KKI Wałcz

kumite indywidualne juniorek -53 kg

  1. Nowakowska Magdalena KU AZS UW Wrocław
  2. Lipka Daria KTT Wałcz
  3. Chmielewska Olga Obornicki Klub karate
  4. Mazajczyk Magdalena UKS SHODAN Zduny
  5. Gwizdała Weronika KTT Wałcz

kumite indywidualne juniorek -60 kg

  1. Gradowska Justyna ŁKK Shotokan Łódź
  2. Paczkowska Justyna Bodaikan Szczecin
  3. Dąbrowska Marta Harasuto KK Łódź
  4. Walecka Katarzyna Harasuto KK Łódź
  5. Nowak Natalia UKS OSiR Kleczew
  6. Turlińska Monika Harasuto KK Łódź
  7. Bełza Sylwia UKS SHODAN Zduny
  8. Pfajfer Katarzyna ASW Nippon Krotoszyn

kumite indywidualne juniorek +60 kg

  1. Warda Kamila KS Olimp Łódź
  2. Anna Magda Bodaikan Szczecin
  3. Grześkowiak Patrycja MSMSW A.K. Andrex Elbląg
  4. Malinowska Ewa KK Samuraj Szczecin
  5. Cichoń Wioletta Bodaikan Szczecin

kumite drużynowe juniorek młodszych

  1. Bodaikan Szczecin
  2. KS Bushi-Do Bydgoszcz
  3. Kaisho Karate Klub
  4. UKS SHODAN Zduny
  5. Harasuto KK Łódź
  6. UKS Kamikaze Gryfino

kata indywidualne juniorek młodszych

  1. Dubel Katarzyna Zarzewie Prudnik
  2. Ścieszka Karolina KSA Atemi Bielsko-Biała
  3. Olejnik Anna UKS SHODAN Zduny
  4. Rycerz Patrycja UKS Kamikaze Gryfino
  5. Groborz Katarzyna Shindo Cieszyn
  6. Szyja Patrycja UKS SHODAN Zduny
  7. Kwaśniak Natalia Bodaikan Szczecin
  8. Makarewicz Karolina Shindo Cieszyn

kata drużynowe juniorek młodszych

  1. UKS SHODAN Zduny
  2. KKT Wałcz

kumite indywidualne juniorek młodszych -52 kg

  1. Rycerz Patrycja UKS Kamikaze Gryfino
  2. Albanowska Martyna UKS OSiR Kleczew
  3. Dubel Katarzyna Zarzewie Prudnik
  4. Gireń Aleksandra WKK Tiger Wągrowiec
  5. Młynarz Jagoda UKS SHODAN Zduny
  6. Piotrowska Monika KS Bushi-Do Bydgoszcz
  7. Cieślakowska Emilia ŁKK Shotokan Łódź
  8. Końska Miriam KSA Atemi Bielsko-Biała

kumite indywidualne juniorek młodszych +57kg

  1. Zagrabska Sandra KS Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Malesa Monika Bodaikan Szczecin
  3. Grzelak Aleksandra KU AZS UW Wrocław
  4. Sakowska Paulina Bodaikan Szczecin
  5. Orzeł Karolina Kaisho Karate Klub
  6. Stasiełuk Wioleta Kaisho Karate Klub
  7. Bąk Anna Harasuto KK Łódź
  8. Granatowska Cecylia Kaisho Karate Klub

kumite indywidualne juniorek młodszych -57 kg

  1. Kwaśniak Natalia Bodaikan Szczecin
  2. Fułek Monika KK Samuraj Szczecin
  3. Gremblewska Dominika UKS SHODAN Zduny
  4. Olejnik Anna UKS SHODAN Zduny
  5. Ścieszka Karolina KSA Atemi Bielsko-Biała

kumite drużynowe juniorów

  1. Zarzewie Prudnik
  2. ŁKK Shotokan Łódź
  3. Bodaikan Szczecin
  4. Kaisho Karate Klub
  5. Dynamic AK Poznań
  6. MSMSW A.K. Andrex Elbląg
  7. KS Olimp Łódź

kata indywidualne juniorów

  1. Antol Marcin Bodaikan Szczecin
  2. Srokowski Dawid Zarzewie Prudnik
  3. Legut Patryk Kaisho Karate Klub
  4. Lejdward Maciej Kaisho Karate Klub
  5. Kaszuba Mateusz KK Nidan Zawadzkie
  6. Waśko Krzysztof Dynamic AK Poznań
  7. Wujczyk Dawid ASW Nippon Krotoszyn

kata drużynowe juniorów

  1. Kaisho Karate Klub
  2. KK Nidan Zawadzkie
  3. KKT Wałcz

kumite indywidualne juniorów -60 kg

  1. Waleszczyk Mateusz Harasuto KK Łódź
  2. Bednarczyk Michał ŁKK Shotokan Łódź
  3. Kamrowski Piotr KS Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Lejdward Maciej Kaisho Karate Klub
  5. Berent Marcin KK Champion-Team Łódź
  6. Jakubiak Maciej Dynamic AK Poznań

kumite indywidualne juniorów -65 kg

  1. Legut Patryk Kaisho Karate Klub
  2. Antol Marcin Bodaikan Szczecin
  3. Borowski Krystian Elbląski KK
  4. Chojnowski Michał Bodaikan Szczecin
  5. Malinowski Przemysław ŁKK Shotokan Łódź
  6. Tyszka Kamil MSMSW A.K. Andrex Elbląg
  7. Palczyński Maciej MSMSW A.K. Andrex Elbląg
  8. Tomaszewski Marcin ŁKK Shotokan Łódź

kumite indywidualne juniorów -70kg

  1. Malinowski Dominik ŁKK Shotokan Łódź
  2. Wujczyk Dawid ASW Nippon Krotoszyn
  3. Wroński Piotr UKS Kamikaze Gryfino

kumite indywidualne juniorów -75kg

  1. Kaliniewicz Michał Bodaikan Szczecin
  2. Żuberek Kamil KS Bushi-Do Bydgoszcz
  3. Adam Dominik KS K Sakura Rumia
  4. Marczewski Maciej ŁKK Shotokan Łódź
  5. Gołębiowski Grzegorz ŁKK Shotokan Łódź
  6. Waśko Krzysztof Dynamic AK Poznań

kumite indywidualne juniorów -80 kg

  1. Chmielewski Mateusz Zarzewie Prudnik
  2. Chmielewski Przemysław Zarzewie Prudnik
  3. Kaźmierczak Aleksander Dynamic AK Poznań
  4. Tuszyński Daniel KS Olimp Łódź
  5. Blatkiewicz Arkadiusz Bodaikan Szczecin
  6. Dębiński Krzysztof Zarzewie Prudnik
  7. Bocheński Łukasz KS Olimp Łódź
  8. Stronka Tomasz Dynamic AK Poznań

kumite indywidualne juniorów +80 kg

  1. Filip Adrian ŁKK Shotokan Łódź
  2. Pęcina Wojciech MSMSW A.K. Andrex Elbląg
  3. Kaleta Grzegorz ŁKK Shotokan Łódź
  4. Studziński Przemysław MSMSW A.K. Andrex Elbląg
  5. Stranc Tymoteusz UKS OSiR Kleczew

kumite drużynowe juniorów młodszych

  1. KS Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Kaisho Karate Klub
  3. Shogun Białystok
  4. UKS Dwójka Tomaszów Maz.
  5. Bodaikan Szczecin
  6. KK Champion-Team Łódź
  7. KK Samuraj Szczecin
  8. Zarzewie Prudnik

kata indywidualne juniorów młodszych

  1. Wilczek Maciej Shindo Cieszyn
  2. Cymbalista Mateusz Zarzewie Prudnik
  3. Kujawski Artur ASW Nippon Krotoszyn
  4. Sworeń Dariusz KK Nidan Zawadzkie
  5. Grenda Fryderyk ASW Nippon Krotoszyn
  6. Kowalczyk Tomasz KK Samuraj Szczecin
  7. Bielski Dawid ASW Nippon Krotoszyn
  8. Malec Karol Shobu Kan Stargard Szczeciński

kata drużynowe juniorów młodszych

  1. ASW Nippon Krotoszyn
  2. KK Samuraj Szczecin

kumite indywidualne juniorów młodszych -60 kg

  1. Pająk Filip UKS Dwójka Tomaszów Maz.
  2. Warda Krystian KS Olimp Łódź
  3. Rutkowski Damian KS Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Skrodzki Arkadiusz Bodaikan Szczecin
  5. Bielski Dawid ASW Nippon Krotoszyn
  6. Przybylski Damian KK Samuraj Szczecin
  7. Chwesiuk Marek Elbląski KK
  8. Młynarz Dariusz UKS SHODAN Zduny

kumite indywidualne juniorów młodszych -65kg

  1. Krochmalski Kacper KS Olimp Łódź
  2. Sworeń Dariusz KK Nidan Zawadzkie
  3. Kubatek Sebastian Zarzewie Prudnik
  4. Semak Maciej Zarzewie Prudnik
  5. Adamczyk Michał UKS OSiR Kleczew
  6. Cymbalista Mateusz Zarzewie Prudnik
  7. Jędrzejczyk Michał KK Champion-Team Łódź
  8. Protasewicz Przemysław UKS Błyskawica Rokietnica

kumite indywidualne juniorów młodszych -70 kg

  1. Klejbuk Gabriel Kaisho Karate Klub
  2. Pysz Mateusz KSA Atemi Bielsko-Biała
  3. Surma Patryk KS Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Topolewski Andrzej Kaisho Karate Klub
  5. Kaźmierczak Damian ASW Nippon Krotoszyn
  6. Strojny Mateusz UKS Dwójka Tomaszów Maz.
  7. Konarski Mateusz ASW Nippon Krotoszyn

kumite indywidualne juniorów młodszych -75 kg

  1. Barański Bartłomiej KK Nidan Zawadzkie
  2. Woźniak Adrian Harasuto KK Łódź
  3. Januszewski Maciej Shogun Białystok
  4. Walczak Kosma ŁKK Shotokan Łódź
  5. Głowacki Bartosz Kaisho Karate Klub
  6. Przyborowski Adam MSMSW A.K. Andrex Elbląg
  7. Grześkowiak Paweł Dynamic AK Poznań
  8. Kostyk Piotr ŁKK Shotokan Łódź

kumite indywidualne juniorów młodszych +75 kg

  1. Bąbos Michał UKS Dwójka Tomaszów Maz.
  2. Czechowicz Łukasz UKS Dwójka Tomaszów Maz.
  3. Ihnatowicz Adrian KS Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Malec Karol Shobu Kan Stargard Szczeciński
  5. Adamowicz Mateusz KU AZS UW Wrocław
  6. Małecki Krystian ASW Nippon Krotoszyn
  7. Hildebrandt Oskar Obornicki Klub karate
  8. Pietrzak Artur Toruński KK-do Ronin