Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF strefy III
Bydgoszcz, 20 kwiecień 2008

kata indywidualne młodziczek

  1. Stasiak Katarzyna Harasuto Łódź
  2. Zwiefka Katarzyna Bushi-do Bydgoszcz
  3. Zawierta Klaudia ŁKKS Łódź
  4. Ziółkowska Anna ŁKKS Łódź

kumite indywidualne młodziczek -45kg

  1. Stasiak Katarzyna Harasuto Łódź
  2. Zwiefka Katarzyna Bushi-do Bydgoszcz
  3. Glazik Nicole Bushi-do Bydgoszcz

kumite indywidualne młodziczek -50 kg

  1. Zawierta Klaudia ŁKKS Łódź
  2. Ziółkowska Anna ŁKKS Łódź
  3. Konopko Daria Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodziczek +50 kg

  1. Pacholczyk Marta Olimp Łódź
  2. Turlińska Kinga UKS Dwójka Tomaszów
  3. Granatowska Cecylia Kaisho Białystok
  4. Skibicka Anna Kaisho Białystok

kata indywidualne młodzików

  1. Białek Radosław Shobuken Łódź
  2. Kocieniewski Grzegorz Bushi-do Bydgoszcz
  3. Barwiński Jakub Bushi-do Bydgoszcz
  4. Sasinowski Artur BKK Białystok

kumite indywidualne młodzików -50 kg

  1. Białek Radosław Shobuken Łódź
  2. Grzegorczuk Rafał Kaisho Białystok
  3. Sasinowski Artur BKK Białystok
  4. Trzeciak Cezary Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodzików -55 kg

  1. Korowaj Mariusz Kaisho Białystok
  2. Słomian Wojciech UKS Dwójka Tomaszów
  3. Krochmalski Kacper Olimp Łódź
  4. Oborski Adrian Harasuto Łódź

kumite indywidualne młodzików -60 kg

  1. Pająk Filip UKS Dwójka Tomaszów
  2. Lebieżyński Hubert Kaisho Białystok
  3. Jędrzejczyk Michał Shobuken Łódź
  4. Rutkowski Damian Bushi-do Bydgoszcz

kumite indywidualne młodzików -65 kg

  1. Surma Patryk Bushi-do Bydgoszcz
  2. Leonik Mateusz BKK Białystok
  3. Baran Marcin Kaisho Białystok
  4. Wojewódzki Damian Bushi-do Bydgoszcz

kumite indywidualne młodzików -70 kg

  1. Woźniak Adrian Harasuto Łódź
  2. Bąbos Michał UKS Dwójka Tomaszów
  3. Domański Paweł Harasuto Łódź

kumite indywidualne młodzików +70 kg

  1. Ihnatowicz Adrian Bushi-do Bydgoszcz
  2. Bursa Adam BKK Białystok
  3. Droździewicz Michał Kaisho Białystok
  4. Tucholski Łukasz Ronin Toruń