Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF
Białystok, 02 kwiecień 2011

kumite drużynowe kobiet

  1. Bodaikan I Szczecin
  2. Harasuto Łódź
  3. Bushi-do II Bydgoszcz
  4. Olimp Łódź
  5. Bodaikan II Szczecin
  6. Bushi-do I Bydgoszcz

kata indywidualne kobiet

  1. Cerrillo Jaqueline Harasuto Łódź
  2. Dubel Katarzyna Zarzewie Prudnik
  3. Chmielewska Olga Obornicki KK
  4. Popielarz Oliwia Bodaikan Szczecin
  5. Moroz Kinga Kamikaze Szczecin
  6. Szponder Natalia Nidan Zawadzkie
  7. Piechota Izabela Shotokan Krapkowice
  8. Rycerz Patrycja Kamikaze Gryfino

kata drużynowe kobiet

  1. Zarzewie Prudnik
  2. Bodaikan Szczecin
  3. Kamikaze szczecin

kumite indywidualne kobiet -50kg

  1. Nowakowska Magdalena Budokan Wrocłąw
  2. Struk Anna Kamikaze Szczecin
  3. Adamska Dorota Bushi-do Bydgoszcz
  4. Piotrowska Monika Bushi-do Bydgoszcz

kumite indywidualne kobiet -55kg

  1. Fajkowska Anna Bushi-do Bydgoszcz
  2. Kozłowska Katarzyna Olimp Łódź
  3. Bugajak Anita ŁKKS Łódź
  4. Turlińska Monika Harasuto Łódź
  5. Hirszfeld Natalia Fighter Suchy Las

kumite indywidualne kobiet -61kg

  1. Paczkowska Justyna Bodaikan Szczecin
  2. Dąbrowska Marta Harasuto Łódź
  3. Gradowska Justyna Kumade Łódź
  4. Warda Kamila Olimp Łódź
  5. Nowak Natalia OSiR Kleczew

kumite indywidualne kobiet -68kg

  1. Grześkowiak Patrycja Andrex Elbląg
  2. Andrzejewska Agata Bodaikan Szczecin
  3. Ojak Magdalena AZS UP Wrocław
  4. Szulc Daria Kamikaze Gryfino
  5. Bejger Justyna Bodaikan Szczecin
  6. Prządka Berenika Shobu-kan Stargard
  7. Kiszło Barbara Shogun Białystok

kumite indywidualne kobiet +68kg

  1. Cichoń Wioleta Bodaikan Szczecin
  2. Magda Anna Bodaikan Szczecin
  3. Safaryn Karolina AZS UP Wrocław
  4. Wojtaszek Dominika Tora Legnica
  5. Kalazi Karolina Bodaikan Szczecin

kumite indywidualne kobiet open

  1. Andrzejewska Agata Bodaikan Szczecin
  2. Dąbrowska Marta Harasuto Łódź
  3. Grześkowiak Patrycja Andrex Elbląg
  4. Paczkowska Justyna Bodaikan Szczecin
  5. Cerrillo Jaqueline Harasuto Łódź
  6. Zagrabska Sandra Bushi-do Bydgoszcz
  7. Hirszfeld Natalia Fighter Suchy Las
  8. Warda Kamila Olimp Łódź