Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF strefy III
Łódź, 14 maj 2011

kumite indywidualne młodziczek -43kg

  1. Kaczmarek Paulina Harasuto Łódź
  2. Sikorska Monika Olimp Łódź
  3. Korolczuk Dominika Kaisho Białystok
  4. Zińczuk Karolina Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodziczek -50 kg

  1. Harast Kinga Harasuto Łódź
  2. Ambroziak Julia Kaisho Białystok
  3. Klepacka Karolina Kaisho Białystok
  4. Ziętek Julia Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodziczek +50 kg

  1. Borys Izabela Kumade Łódź
  2. Zaniewska Ida Harasuto Łódź
  3. Bystrowska Weronika Kaisho Białystok
  4. Felińska Zuzanna Dwójka Tomaszów Mazowiecki

kata indywidualne młodziczek do 7.3kyu

  1. Borys Izabela Kumade Łódź
  2. Świtała Julia ŁKKS Łódź
  3. Rączka Paulina UKS CZTERNASTKA Warszawa
  4. Szymczyk Dominika Białostocki KK

kata indywidualne młodziczek powyżej 6.1kyu

  1. Harast Kinga Harasuto Łódź
  2. Zaniewska Ida Harasuto Łódź
  3. Boguska Agata UKS Czternastka Warszawa
  4. Klepacka Karolina Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodzików -40kg

  1. Gałązka Dominik Harasuto Łódź
  2. Żurek Artur Harasuto Łódź
  3. Niepsuj Paweł Olimp Łódź
  4. Tarachanowicz Paweł Białostocki KK

kumite indywidualne młodzików -45 kg

  1. Chudobiński Jakub Champion-Team Łódź
  2. Rzeźniczak Mateusz Harasuto Łódź
  3. Menke Mateusz Dwójka Tomaszów Mazowiecki
  4. Skrouba Maciej Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodzików -50 kg

  1. Kubasiewicz Krzysztof Champion-Team Łódź
  2. Sarosiek Szymon Kaisho Białystok
  3. Ignatowicz Krzysztof Białostocki KK
  4. Nudrzewski Marek Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodzików +55kg

  1. Nadrowski Kamil Champion-Team Łódź
  2. Żukowski Tomasz Kaisho Białystok
  3. Jurewicz Maciej Białostocki KK
  4. Matuszczak Eryk ŁKKS Łódź

kumite indywidualne młodzików -55 kg

  1. Seliga Adrian Dwójka Tomaszów Mazowiecki
  2. Kozioł Jeremi Dwójka Tomaszów
  3. Maliszewski Grzegorz Kaisho Białystok
  4. Nguyen Tat Dawid Kaisho Białystok

kata indywidualne młodzików do 7.3kyu

  1. Świątkiewicz Przemysław Grot Chynów
  2. Świtkowski Jan UKS Czternastka Warszawa
  3. Bieluczyk Szymon Białostocki KK
  4. Stasiulewicz Dawid Białostocki KK

kata indywidualne młodzików powyżej 6.1kyu

  1. Słyszewski Dominik Kaisho Białystok
  2. Nguyen Tat Dawid Kaisho Białystok
  3. Rzeźniczak Mateusz Harasuto Łódź
  4. Szydłowski Grzegorz Kaisho Białystok