Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate WKF
Gryfino, 30 wrzesień 2007

kata indywidualne juniorek

  1. Popielarz Oliwia KK Bodaikan Szczecin
  2. Dybicz Agnieszka KK Bushi-do Bydgoszcz
  3. Gruszecka Gabriela KK Bodaikan Szczecin
  4. Nogalska Klaudia Wielkopolski Klub Karate Poznań
  5. Bełza Sylwia UKS Shodan Zduny
  6. Brudniak Natalia LKS Zarzewie Prudnik
  7. Jarosiewicz Wioletta LUKS Karate Goleniów
  8. Wawrzyniak Anna SKF Satori Leszno

kumite indywidualne juniorek -53 kg

  1. Bugajak Anita Łódzki Klub Karate Shotokan
  2. Dybicz Agnieszka KK Bushi - do Bydgoszcz
  3. Kapanajko Joanna Agnieszka Kaisho KK Białystok
  4. Lipiak Katarzyna Dynamic Akademia Karate Poznań
  5. Lewkowicz Marta KS Olimp Łódź

kumite indywidualne juniorek -60 kg

  1. Dąbrowska Marta KK Harasuto Łódź
  2. Kozłowska Katarzyna KS Olimp Łódź
  3. Krymowska Alicja UKS Shobuken Łódź
  4. Popielarz Oliwia KK Bodaikan Szczecin
  5. Jarosiewicz Wioletta LUKS Karate Goleniów
  6. Jędrzejczyk Dominika KK Shobuken Łódź
  7. Walecka Katarzyna KK Harasuto Łódź

kumite indywidualne juniorek +60 kg

  1. Szulc Daria UKS Kamikaze Gryfino
  2. Magda Anna KK Bodaikan Szczecin
  3. Nowak Natalia UKS OSiR Kleczew
  4. Warda Kamila KS Olimp Łódź
  5. Łosińska Ewa Gdański Klub Karate-Do
  6. Nogalska Klaudia Wielkopolski Klub Karate Poznań
  7. Dybska Karolina KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław
  8. Mrowiec Agnieszka Kaisho KK Białystok

kata indywidualne juniorek młodszych

  1. Surma Anna LKS Zarzewie Prudnik
  2. Prządka Berenika UKS Kamikaze Gryfino
  3. Ciepła Jagoda KK Bushi-do Bydgoszcz
  4. Mazajczyk Magdalena UKS Shodan Zduny
  5. Heczko Sara KS Shindo Cieszyn
  6. Janikowska Awa Gdański Klub Karate-do
  7. Świerczyńska Katarzyna KK Harasuto Łódź

kumite indywidualne juniorek młodszych -52 kg

  1. Wawrzyniak Magdalena SKF Satori Leszno
  2. Surma Anna LKS Zarzewie Prudnik
  3. Chmielewska Olga Obornicki Klub Karate
  4. Struk Anna LUKS Karate Goleniów
  5. Mazajczyk Magdalena UKS Shodan Zduny
  6. Turlińska Monika KK Harasuto Łódź
  7. Durlik Ewelina LKS Zarzewie Prudnik
  8. Mleczko Anna IKS Inowrocław

kumite indywidualne juniorek młodszych +57kg

  1. Paczkowska Justyna KK Bodaikan Szczecin
  2. Ciepła Jagoda KK Bushi-do Bydgoszcz
  3. Prządka Berenika UKS Kamikaze Gryfino
  4. Świerczynska Katarzyna KK Harasuto Łódź
  5. Kędziora Marta KK Do Shotokan Dragon Środa Wlkp.
  6. Medyńska Kinga UKS OsiR Kleczew
  7. Goraj Ligia UKS Kamikaze Gryfino
  8. Gradowska Justyna ŁKKS Łódź

kumite indywidualne juniorek młodszych -57 kg

  1. Ruducha Zofia KK Bodaikan Szczecin
  2. Hirszfeld Natalia KK Opalenica
  3. Grela Agnieszka KK Bodaikan Szczecin
  4. Jankowiak Aleksandra UKS OsiR Kleczew
  5. Stateczna Sylwia KK Bodaikan Szczecin
  6. Tomaszewska Martyna Klub Karate Tradycyjnego
  7. Malinowska Ewa KK Samuraj Szczecin

kata indywidualne juniorów

  1. Gruszecki Sebastian KK Bodaikan Szczecin
  2. Grzenkiewicz Leszek KK Bushi-do Bydgoszcz
  3. Cybulka Mariusz LKS Zarzewie Prudnik
  4. Pabisiak Kacper SKF Satori Leszno
  5. Popławski Kamil Kaisho KK Białystok
  6. Wójcik Dominik UKS Kamikaze Gryfino
  7. Kałużka Jakub Polonia-Torakan Biała
  8. Kubiak Adrian KS Krotoszyn Krotosz

kumite indywidualne juniorów -60 kg

  1. Gruszka Maciej Szkoła Karate Shotokan Bełchatów
  2. Drożdżyński Mateusz Klub Karate Dragon Środa Wielkopolska
  3. Legut Patryk Kaisho KK Białystok
  4. Muszyński Robert Klub Karate Opalenica

kumite indywidualne juniorów -65 kg

  1. Czerwiński Bartosz KK Bodaikan Szczecin
  2. Zahuta Kamil LKS Zarzewie Prudnik
  3. Biskupski Norbert KK Kamikaze Szczecin
  4. Struszczyk Zbigniew KK do Shotokan Dragon Środa Wlkp.
  5. Chmiel Bartłomiej UKS Dwójka Tomaszów Mazowiecki
  6. Śląski Wojciech Dynamic Akademia Karate Poznań
  7. Popławski Kamil Kaisho KK Białystok
  8. Traczyk Konrad UKS Dwójka Tomaszów Mazowiecki

kumite indywidualne juniorów -70kg

  1. Grzenkowicz Leszek KK Bushi-do Bydgoszcz
  2. Warda Kamil KS Olimp Łódź
  3. Kuzemko Bartosz Dynamic Akademia Karate Poznań
  4. Raczkowski Bartosz KK Bodaikan Szczecin
  5. Supruniuk Ariel Kaisho KK Białystok
  6. Zarzecki Mateusz KK Do Shotokan Dragon Środa Wlkp.
  7. Papisiak Kacper SKF Satori Leszno
  8. Wujczyk Dawid KS Krotosz Krotoszyn

kumite indywidualne juniorów -75kg

  1. Kazimierczak Aleksander Dynamic Akademia karate Poznań
  2. Dębiński Krzysztof LKS Zarzewie Prudnik
  3. Cybulka Mariusz LKS Zarzewie Prudnik
  4. Fułek Adrian KK Kamikaze Szczecin
  5. Brodecki Rafał Gdański Klub Karate-do
  6. Studziński Przemysław M.S.M.S.W A.K. Andrex Elbląg
  7. Jurczak Michał KK Bodaikan szczecin
  8. Olędzki Kacper KK Harasuto Łódź

kumite indywidualne juniorów -80 kg

  1. Kedziora Dawid KK Bodaikan Szczecin
  2. Skwarko Maciej Kaisho KK Białystok
  3. Roztropiński Artur Klub Karate Opalenica
  4. Tokarek Przemysław Dynamic Akademia Karate Poznań
  5. Minor Hubert Dynamic Akademia Karate Poznań
  6. Nejman Karol MUKKS Sandan Bydgoszcz

kumite indywidualne juniorów +80 kg

  1. Panasiuk Dariusz KK Bodaikan Szczecin
  2. Ewald Klemens KK Bushi - do Bydgoszcz
  3. Jaroś Krzysztof MSMSW AK Andrex Elbląg
  4. Moroz Marcin UKS Kamikaze Gryfino

kata indywidualne juniorów młodszych

  1. Antol Marcin KK Bodaikan Szczecin
  2. Piotrowski Paweł Polonia-Torakan Biała
  3. Koselski Mateusz KK Bushi-do Bydgoszcz
  4. Wolny Paweł LKS Zarzewie Prudnik
  5. Chojnowski Michał Bodaikan Szczecin
  6. Rodziewicz Sebastian KK Samuraj Szczecin
  7. Janikowski Iwo Gdański Klub Karate
  8. Olejnik Mateusz SKF Satori Leszno

kumite indywidualne juniorów młodszych -60 kg

  1. Rydzewski Mateusz KK Bushi-do Bydgoszcz
  2. Kamrowski Piotr KK Bushi-do Bydgoszcz
  3. Berent Marcin KK Shobuken Łódź
  4. Malinowski Dominik Łódzki Klub Karate Shotokan
  5. Jasiński Paweł Gdański Klub Karate -do
  6. Zaorski Michał KK Bodaikan Szczecin
  7. Jakubiak Maciej Dynamic Akademia Karate Poznań
  8. Lejdward Maciej Kaisho Klub Karate Białystok

kumite indywidualne juniorów młodszych -70 kg

  1. Marczewski Maciej Łódzki Klub Karate Shotokan
  2. Remisz Karol KS Krotosz Krotoszyn
  3. Dębiński Mateusz LKS Zarzewie Prudnik
  4. Olejnik Mateusz SKF Satori Leszno
  5. Chmielewski Przemysław LKS Zarzewie Prudnik
  6. Tuszyński Daniel KS Olimp Łódź
  7. Kosiński Dawid Kaisho KK Białystok
  8. Żuberek Kamil KK Bushi-do Bydgoszcz

kumite indywidualne juniorów młodszych -75 kg

  1. Borowski Łukasz SKF Satori Leszno
  2. Tuszyński Dawid KS Olimp Łódź
  3. Bocheński Łukasz SKF Satori Leszno
  4. Piaskowski Artur IKS Inowrocław
  5. Janikowski Iwo Gdański Klub Karate-do
  6. Stronka Tomasz Dynamic AK Poznań
  7. Andrusiewicz Krystian Elbląski Klub Karate
  8. Wiśniewski Jakub Elbląski Klub Karate

kumite indywidualne juniorów młodszych +75 kg

  1. Filip Adrian Łódzki Klub Karate Shotokan
  2. Kaleta Grzegorz Łódzki Klub Shotokan
  3. Chmielewski Mateusz LKS Zarzewie Prudnik
  4. Kaczyński Mateusz Tczewski Klub Karate- Do
  5. Bieżwiński Przemysław KK Kamikaze Szczecin
  6. Rogowski Sebastian Tczewski Klub Karate-Do
  7. Grzebyta Kamil Dynamic Akademia Karate Poznań
  8. Konieczny Michał Inowrocławski Klub Karate