Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate WKF
Łódź, 29 październik 2011

kumite drużynowe juniorek młodszych

  1. Tiger Wagrowiec
  2. Kaisho Białystok /Pastewska,Rutkowska,Korowaj,Romaniuk/
  3. Bodaikan Szczecin
  4. Kumade Łódź
  5. Kaisho Białystok /Matczak,Wołkowycka,Wiensko/
  6. Samuraj Szczecin

kata indywidualne juniorek młodszych

  1. Kubatek Magdalena - Zarzewie Prudnik
  2. Pastwa Marta - Shindo Cieszyn
  3. Góral Paulina - Bodaikan Szczecin
  4. Karwot Sara - Shindo Cieszyn
  5. Malewicz Katarzyna - Samuraj Szczecin
  6. Protasewicz Natalia - Błyskawica Rokietnica
  7. Kołder Ewa - Shindo Cieszyn
  8. Zajdel Ewa - Nidan Zawadzkie

kata drużynowe juniorek młodszych

  1. Shindo Cieszyn
  2. Samuraj Szczecin
  3. Nidan Zawadzkie

kumite indywidualne juniorek młodszych -47kg

  1. Wieczorek Aleksandra - Tiger Wagrowiec
  2. Tuńska Weronika - Bodaikan Szczecin
  3. Góral Paulina - Bodaikan Szczecin
  4. Wołkowycka Elżbieta - Kaisho Białystok
  5. Wiensko Patrycja - Kaisho Białystok
  6. Protasewicz Natalia - Błyskawica Rokietnica
  7. Kanoza Michalina - Nidan Zawadzkie

kumite indywidualne juniorek młodszych -54kg

  1. Banaszczyk Dorota - Olimp Łódź
  2. Pastewska Justyna - Kaisho Białystok
  3. Kosińska Agnieszka - Kumade Łódź
  4. Bogusław Marta - Kumade Łódź
  5. Lisowska Weronika - Samuraj Szczecin
  6. Kuś Aleksandra - Shodan Zduny
  7. Romaniuk Katarzyna - Kaisho Białystok

kumite indywidualne juniorek młodszych +54kg

  1. Stubba Natalia - Tczewski KK
  2. Ząbek Kornelia - Tempus-Kamikaze Szczecin
  3. Goldzik Paulina - Budokan Wrocław
  4. Kubatek Magdalena - Zarzewie Prudnik
  5. Jankowska Kamila - Tempus-Kamikaze Szczecin
  6. Jatkowska Magdalena - Tczewski KK
  7. Zawieruszyńska Joanna - Tiger Wagrowiec
  8. Gałązka Agnieszka - Harasuto Łódź

kumite drużynowe juniorów młodszych

  1. Kaisho Białystok /Biziuk,Chojnowski,Piwowar,Jancewicz/
  2. Kaisho Białystok /Duszyński,Romaniuk O,Romaniuk K,Szkiłądź/
  3. Kaisho Białystok /Szysz,Królewski,Cylko,Topolewski/
  4. Harasuto Łódź
  5. Bodaikan I Szczecin
  6. Bodaikan II Szczecin
  7. Samuraj Szczecin

kata indywidualne juniorów młodszych

  1. Tomiczek Mateusz - Atemi Bielsko Biała
  2. Gaweł Dawid - Atemi Bielsko Biała
  3. Sieradzki Jan - Budokan Wrocław
  4. Szczypkowski Maksymilian - Hitotsu Ostrzeszów
  5. Zorn Dawid - Atemi Bielsko Biała
  6. Korzeb Stanisław - Bodaikan Szczecin
  7. Adamski Wiktor - Shodan Zduny
  8. Stefanicki Jacek - Tora Legnica

kata drużynowe juniorów młodszych

  1. Atemi Bielsko Biała
  2. Shodan Zduny
  3. Bodaikan Szczecin
  4. Tora Legnica
  5. Samuraj Szczecin

kumite indywidualne juniorów młodszych -52kg

  1. Rajski Marcin - Olimp Łódź
  2. Zmierczak Marek - Budokan Wrocław
  3. Królewski Rafał - Kaisho Białystok
  4. Król Michał - Champion Team Łódź
  5. Zorn Dawid - Atemi Bielsko Biała
  6. Gębicki Nataniel - Dojo Toruń
  7. Komorowski Dawid - Bodaikan Szczecin
  8. Sieradzki Jan - Budokan Wrocław

kumite indywidualne juniorów młodszych -57kg

  1. Stawiarski Szymon - Harasuto Łódź
  2. Stasiak Marcin - Olimp Łódź
  3. Duszyński Krzysztof - Kaisho Białystok
  4. Adamski Wiktor - Shodan Zduny
  5. Burdanowski Maciej - Bodaikan Szczecin
  6. Butrym Jakub - Bodaikan Szczecin
  7. Maciuszek Kamil - Tora Legnica
  8. Jakubczyk Patryk - Bodaikan Szczecin

kumite indywidualne juniorów młodszych -63kg

  1. Steczuk Adam - Bodaikan Szczecin
  2. Naborczyk Paweł - Tczewski KK
  3. Piwowar Kamil - Kaisho Białystok
  4. Głaszczka Remigiusz - Bodaikan Szczecin
  5. Hassa Patryk - Andrex Elbląg
  6. Gaura Rafał - Zarzewie Prudnik
  7. Furmańczyk Bartosz - Champin Team Łódź
  8. Woźniak Tomasz - Tiger Wagrowiec

kumite indywidualne juniorów młodszych +70kg

  1. Chojnowski Michał - Kaisho Białystok
  2. Serafin Michał - Harasuto Łódź
  3. Kaczmarek Mateusz - WKK Poznań
  4. Wujek Filip - Champion Team Łódź
  5. Jurkowski Konrad - Kaisho Białystok
  6. Śliwonik Krzysztof - Harasuto Łódź
  7. Wójcik Jakub - Champio Team Łódź
  8. Głowacki Kornel - IKSK Inowrocław.

kumite indywidualne juniorów młodszych -70 kg

  1. Biziuk Kamil - Kaisho Białystok
  2. Jancewicz Paweł - Kaisho Białystok
  3. Szysz Maciej - Kaisho Białystok
  4. Formela Kacper - Sakura Rumia
  5. Sztyma Jakub - Bodaikan Szczecin
  6. Klasiński Łukasz - Samuraj Szczecin
  7. Szyrner Adam - Shodan Zduny
  8. Szalewski Kamil - Satori Leszno