Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF
Oborniki Wielkopolskie, 17 marzec 2012

kumite drużynowe seniorek

  1. Bodaikan Szczecin
  2. Bushi-do Bydgoszcz
  3. AZS UP Wrocław
  4. Olimp Łódź
  5. Harasuto Łódź
  6. Tiger Zaniemyśl

kata indywidualne seniorek

  1. Dubel Katarzyna Zarzewie Prudnik
  2. Prządka Berenika Shobu-kan Stargard
  3. Chmielewska Olga Obornicki KK Shotokan
  4. Dybicz Agnieszka Bushi-do Bydgoszcz
  5. Piątek Alicja Zarzewie Prudnik
  6. Popielarz Oliwia Bodaikan Szczecin
  7. Ścieszka Karolina AZS UP Wrocław
  8. Trepka Karolina Nidan Zawadzkie

kata drużynowe seniorek

  1. Zarzewie Prudnik
  2. Bushi-do Bydgoszcz
  3. AZS UP Wrocław
  4. Nidan Zawadzkie

kumite indywidualne seniorek -50kg

  1. Cieślakowska Emilia ŁKKS Łódź
  2. Dybicz Agnieszka Bushi-do Bydgoszcz
  3. Nowakowska Magdalena Budokan Wrocław
  4. Struk Anna Kamikaze Szczecin
  5. Haydasz Katarzyna Dojo Toruń
  6. Stasiak Katarzyna Harasuto Łódź

kumite indywidualne seniorek -55kg

  1. Fajkowska Anna Bushi-do Bydgoszcz
  2. Kozłowska Katarzyna Olimp Łódź
  3. Albanowska Martyna OSIR Kleczew
  4. Bugajak Anita ŁKKS Łódź
  5. Paczkowska Magdalena Błyskawica Rokietnica

kumite indywidualne seniorek -61 kg

  1. Gradowska Justyna Kumade Łódź
  2. Dąbrowska Marta Harasuto Łódź
  3. Granatowska Cecylia Kaisho Białystok
  4. Prządka Berenika Shobu-kan Stargard
  5. Turlińska Kinga Harasuto Łódź
  6. Walczak Karolina Szamotulski KK

kumite indywidualne seniorek -68kg

  1. Warda Kamila Olimp Łódź
  2. Grześkowiak Patrycja Andrex Elbląg
  3. Andrzejewska Agata Bodaikan Szczecin
  4. Paczkowska Justyna Bodaikan Szczecin
  5. Ojak Magdalena AZS UP Wrocław
  6. Szał Karolina Tiger Zaniemyśl

kumite indywidualne seniorek +68kg

  1. Zagrabska Sandra Bushi-do Bydgoszcz
  2. Grzelak Aleksandra Budokan Wrocław
  3. Magda Anna Bodaikan Szczecin
  4. Safaryn Karolina AZS UP Wrocław
  5. Kalazi Karolina Bodaikan Szczecin

kumite indywidualne seniorek open

  1. Dąbrowska Marta Harasuto Łódź
  2. Bugajak Anita ŁKKS Łódź
  3. Grześkowiak Patrycja Andrex Elbląg
  4. Warda Kamila Olimp Łódź
  5. Paczkowska Magdalena Błyskawica Rokietnica
  6. Prządka Berenika Shobu-kan Stargard
  7. Szał Karolina Tiger Zaniemyśl
  8. Zagrabska Sandra Bushi-do Bydgoszcz

kumite drużynowe seniorów

  1. Bodaikan Szczecin
  2. Bushi-do Bydgoszcz
  3. Kaisho Białystok /Supruniuk,Legut,Leonik,Grzegorczuk,Lejdward,Januszewski/
  4. Zarzewie Prudnik
  5. Dynamic Poznań

kata indywidualne seniorów

  1. Antol Marcin Bodaikan Szczecin
  2. Srokowski Dawid Zarzewie Prudnik
  3. Gładoch Przemysław AZS UP Wrocław
  4. Nochowicz Paweł Obornicki KK
  5. Protasewicz Bartosz Obornicki KK
  6. Wolny Łukasz AZS UP Wrocław
  7. Barański Bartłomiej Nidan Zawadzkie
  8. Piotrowski Paweł Budokan Wrocław

kata drużynowe seniorów

  1. Obornicki KK Shotokan
  2. Zarzewie Prudnik
  3. AZS UP Wrocław
  4. Nidan Zawadzkie
  5. Bushi-do Bydgoszcz
  6. Obornicki KK

kumite indywidualne seniorów -60kg

  1. Legut Patryk Kaisho Białystok
  2. Zaorski Michał Bodaikan Szczecin
  3. Bednarczyk Michał Kumade Łódź
  4. Berent Marcin Champion-Team Łódź
  5. Rutkowski Damian Bushi-do Bydgoszcz

kumite indywidualne seniorów -67 kg

  1. Ciesielski Albert Bushi-do Bydgoszcz
  2. Grzywacz Szymon Bodaikan Szczecin
  3. Chojnowski Michał Bodaikan Szczecin
  4. Sworeń Dariusz Nidan Zawadzkie
  5. Girulski Marcin AZS UP Wrocław
  6. Grzegorczuk Rafał Kaisho Białystok

kumite indywidualne seniorów -75kg

  1. Tuszyński Daniel Olimp Łódź
  2. Kuzemko Bartosz Dynamic Poznań
  3. Pająk Filip Dwójka Tomaszów
  4. Woźniak Adrian Harasuto Łódź
  5. Semak Maciej Zarzewie Prudnik
  6. Trubicki Artur AZS UP Wrocław
  7. Dębiński Krzysztof AZS UP Wrocław
  8. Rosiński Kamil Budokan Wrocław

kumite indywidualne seniorów -84kg

  1. Szumiło Piotr Bodaikan Szczecin
  2. Roztropiński Artur Budokan Wrocław
  3. Barański Bartłomiej Nidan Zawadzkie
  4. Bartuzel Piotr ŁKKS Łódź
  5. Chmielewski Przemysław Zarzewie Prudnik
  6. Kosma Walczak ŁKKS Łódź
  7. Dorowski Łukasz Gottsu Kościan
  8. Urbańczyk Michał Obornicki KK

kumite indywidualne seniorów +84kg

  1. Bąbos Michał Dwójka Tomaszów
  2. Sołtysiak Tomasz Pleszewski KK
  3. Kokotowski Tadeusz Bodaikan Szczecin
  4. Pielesiek Bartłomiej Harasuto Łódź
  5. Dolega Tomasz Andrex Elbląg
  6. Grzelak Piotr Budokan Wrocław
  7. Chudziński Krystian Obornicki KK
  8. Supruniuk Ariel Kaisho Białystok

kumite indywidualne seniorów open

  1. Grzywacz Szymon Bodaikan Szczecin
  2. Szumiło Piotr Bodaikan Szczecin
  3. Bąbos Michał Dwójka Tomaszów
  4. Ciesielski Albert Bushi-do Bydgoszcz
  5. Chojnowski Michał Bodaikan Szczecin
  6. Ewald Klemens Bushi-do Bydgoszcz
  7. Kaczyński Mateusz Tczewski KK
  8. Supruniuk Ariel Kaisho Białystok