Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF strefy III
Łódź, 26 maj 2012

kumite indywidualne młodziczek -40kg

  1. Urbańska Karina Kumade Łódź
  2. Popko Julia Kaisho Białystok
  3. Kowrach Julia Kaisho Białystok
  4. Popławska Magda Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodziczek -50 kg

  1. Czechowska Dagmara ŁKKS
  2. Machała Weronika Kumade Łódź
  3. Korolczuk Dominika Kaisho Białystok
  4. Kwiatkowska Kamila ŁKKS

kumite indywidualne młodziczek +50 kg

  1. Jaroszczak Joanna ŁKKS
  2. Ambroziak Julia Kaisho Białystok
  3. Durska Marta Olimp Łódź
  4. Ziętek Julia Kaisho Białystok

kata indywidualne młodziczek do 7.3kyu

  1. Rączka Paulina Atemi Warszawa
  2. Tylus Katarzyna Atemi Warszawa
  3. Chocianowska Magdalena ŁKKS
  4. Grabis Patrycja ŁKKS

kata indywidualne młodziczek powyżej 6.1kyu

  1. Boguska Agata Atemi Warszawa
  2. Zińczuk Karolina Kaisho Białystok
  3. Czechowska Dagmara ŁKKS
  4. Ziętek Julia Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodzików -35kg

  1. Szydłowski Grzegorz Kaisho Białystok
  2. Janczewski Michał Olimp Łódź
  3. Kojło Jakub Kaisho Białystok
  4. Mesjasz Mikołaj Champion-Team Łódź

kumite indywidualne młodzików -40kg

  1. Sochański Paweł Harasuto Łódź
  2. Kosek Jakub Champion-Team Łódź
  3. Grzegorczuk Damian Kaisho Białystok
  4. Mika Patryk Kumade Łódź

kumite indywidualne młodzików -45 kg

  1. Żurek Artur Harasuto Łódź
  2. Słyszewski Dominik Kaisho Białystok
  3. Chudobiński Jakub Champion-Team Łódź
  4. Panasewicz Rafał Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodzików +50kg

  1. Filanowski Mikołaj Olimp Łódź
  2. Pełka Cezary Olimp Łódź
  3. Buraczyk Kewin Kaisho Białystok
  4. Kuna Adrian ŁKKS Łódź

kumite indywidualne młodzików -50 kg

  1. Skrouba Maciej Kaisho Białystok
  2. Pająk Łukasz Harasuto Łódź
  3. Piórkowski Bartosz Champion-Team Łódź
  4. Sarosiek Szymon Kaisho Białystok

kata indywidualne młodzików do 7.3 kyu

  1. Dziadkiewicz Wojciech ŁKKS
  2. Panasewicz Rafał Kaisho Białystok
  3. Chocianowski Marcin ŁKKS
  4. Mika Patryk Kumade Łódź

kata indywidualne młodzików powyżej 6.1kyu

  1. Słyszewski Dominik Kaisho Białystok
  2. Szydłowski Grzegorz Kaisho Białystok
  3. Nguyen Tat Dawid Kaisho Białystok
  4. Woźniak Arkadiusz ŁKKS