Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF strefy III
Borzęcin Duży, 06 kwiecień 2013

kumite indywidualne młodziczek -40kg

  1. Wróblewska Zuzanna / ŁKKS Łódź
  2. Kulesza Maja / ŁKKS Łódź
  3. Płatek Natalia / Olimp Łódź

kumite indywidualne młodziczek -50 kg

  1. Urbańska Karina / Champion Team Łódź
  2. Machała Weronika / Kumade Łódź
  3. Daszuta Alicja / Kaisho Białystok
  4. Korolczuk Dominika / Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodziczek +50 kg

  1. Kwiatkowska Kamila / ŁKKS Łódź
  2. Jaroszczak Joanna / ŁKKS Łódź
  3. Boguska Agata / Atemi Warszawa
  4. Czechowska Dagmara / ŁKKS Łódź

kata indywidualne młodziczek do 7.3kyu

  1. Rączka Paulina / Atemi Warszawa
  2. Tylus Katarzyna / Atemi Warszawa
  3. Chocianowska Magdalena / Atemi Warszawa
  4. Kwiatkowska Kamila / ŁKKS Łódź

kata indywidualne młodziczek powyżej 6.1kyu

  1. Boguska Agata / Atemi Warszawa
  2. Czechowska Dagmara / ŁKKS Łódź
  3. Grabis Patrycja / ŁKKS Łódź
  4. Kulesza Maja / ŁKKS Łódź

kumite indywidualne młodzików -35kg

  1. Kojło Jakub / Kaisho Białystok
  2. Breczko Michał / Shogun Białystok
  3. Mesjasz Mikołaj / Champion Team Łódź
  4. Janczewski Michał / Olimp Łódź

kumite indywidualne młodzików -40kg

  1. Mika Patryk / Kumade Łódź
  2. Depczyński Karol / Shogun Białystok
  3. Michałowski Jakub / Kaisho Białystok
  4. Szydłowski Grzegorz / Kaisho Białystok

kumite indywidualne młodzików -45 kg

  1. Grzegorczuk Damian / Kaisho Białystok
  2. Sochański Paweł / Harasuto Łódź
  3. Kosek Kacper / Champion Team Łódź
  4. Siciński Patryk / Olimp Łódź

kumite indywidualne młodzików +50kg

  1. Filanowski Mikołaj / Olimp Łódź
  2. Pełka Cezary / Olimp Łódź
  3. Buraczyk Kewin / Kaisho Białystok
  4. Żurek Artur / Harasuto Łódź

kumite indywidualne młodzików -50 kg

  1. Panasewicz Rafał / Kaisho Białystok
  2. Chudobiński Jakub / Champion Team Łódź
  3. Olizarowicz Dawid / Kaisho Białystok
  4. Moszczyński Bartłomiej / Kumade Łódź

kata indywidualne młodzików do 7.3kyu

  1. Breczko Michał / Shogun Białystok
  2. Dziatkiewicz Wojciech / ŁKKS Łódź
  3. Dąbrowski Jakub / Shogun Białystok
  4. Depczyński Karol / Shogun Białystok

kata indywidualne młodzików powyżej 6.1kyu

  1. Szydłowski Grzegorz / Kaisho Białystok
  2. Dziekoński Dawid / Kaisho Białystok
  3. Gogol Jakub / Kaisho Białystok
  4. Michałowski Jakub / Kaisho Białystok