Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate WKF
Kalisz, 28 - 29 styczeń 2006

kata indywidualne juniorek

  1. Popielarz Oliwia - Bodaikan Szczecin
  2. Łoniewska Agata - Bodaikan Szczecin
  3. Dybicz Agnieszka - Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Jelinowska Monika - Bushi-Do Bydgoszcz
  5. Gruszecka Gabriela - Daigaku-Karate-Kan Szczecin
  6. Brudniak Natalia - Zarzewie Prudnik
  7. Nowacka Agnieszka - KK Opalenica
  8. Rybak Agnieszka - Sakura Rumia

kumite indywidualne juniorek -53 kg

  1. Dybicz Agnieszka - Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Bugajak Anita - ŁKKS Łódź
  3. Pypeć Magdalena - Olimp Łódź
  4. Stein Marta - UKS Rokietnica
  5. Lewkowicz Marta - Olimp Łódź

kumite indywidualne juniorek -60 kg

  1. Pypeć Julita - Olimp Łódź
  2. Kozłowska Katarzyna - Olimp Łódź
  3. Beyger Justyna - Bodaikan Szczecin
  4. Łoniewska Agata - Bodaikan Szczecin
  5. Nogalska Klaudia - WKK Poznań
  6. Popielarz Oliwia - Bodaikan Szczecin
  7. Nowacka Agnieszka - KK Opalenica
  8. Pryszcz Danuta - Arawashi Wieprz

kumite indywidualne juniorek +60 kg

  1. Andrzejewska Agata - Bodaikan Szczecin
  2. Szulc Daria - Gryfiński KK
  3. Krasowska Karolina - Kaisho Białystok
  4. Mikoda Klaudia - Atemi Bielsko Biała
  5. Kiszło Barbara - Kaisho Białystok
  6. Rogalska Aleksandra - UKS Rokietnica
  7. Bruniak Natalia - Zarzewie Prudnik
  8. Tymczyszyk Kamila - KKT Wałcz

kata indywidualne juniorek młodszych

  1. Dąbrowska Marta - Harasuto Łódź
  2. Janikowska Awa - Bushi-Do Bydgoszcz
  3. Dybska Karolina - KU AZS AR Wrocław
  4. Prządka Berenika - Kamikaze Gryfino
  5. Mazajczyk Magdalena - Krotosz Krotoszyn
  6. Jarosiewicz Wioletta - LUKS Goleniów
  7. Bełza Sylwia - Krotosz Krotoszyn
  8. Tomaszewska Martyna - 'Las-Bór' Mielęcin

kumite indywidualne juniorek młodszych -52 kg

  1. Janikowska Anna - Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Radek Marta - Shobuken Łódź
  3. Struk Anna - LUKS Goleniów
  4. Wawrzyniak Magdalena - Satori Leszno
  5. Gurst Małgorzata - UKS Satori Mikołów
  6. Kłoda Wioleta - SKS Bełchatów

kumite indywidualne juniorek młodszych +57kg

  1. Nowak Natalia - OSiR Kleczew
  2. Kołaczyk Sandra - Bodaikan Szczecin
  3. Dybska Karolina - KU AZS AR Wrocław
  4. Warda Kamila - Olimp Łódź
  5. Bełza Sylwia - Krotosz Krotoszyn
  6. Dudziak Anna - Harasuto Łódź
  7. Kolendowicz Ewa - Dynamic Poznań
  8. Urbaniak Magdalena - Samuraj Szczecin

kumite indywidualne juniorek młodszych -57 kg

  1. Dąbrowska Marta - Harasuto Łódź
  2. Walecka Katarzyna - Harasuto Łódź
  3. Grześkowiak Patrycja - MSMSW A.K. Andrex Elbląg
  4. Mazajczyk Magdalena - Krotosz Krotoszyn
  5. Hełkowska Anna - KKT Wałcz
  6. Karpa Aneta - Budokan Wrocław
  7. Hirszfeld Natalia - KK Opalenica
  8. Jarosiewicz Wioletta - LUKS Goleniów

kata indywidualne juniorów

  1. Bombolewski Paweł - Samuraj Szczecin
  2. Gruszka Maciej - SKS Bełchatów
  3. Cybulka Mariusz - Zarzewie Prudnik
  4. Grzynkowicz Leszek - Bushi-Do Bydgoszcz
  5. Michalik Grzegorz - IKS Inwrocław
  6. Pabiasiak Kacper - Satori Leszno
  7. Banach Sebastian - Nidan Zawadzkie
  8. Panasiuk Dariusz - Bodaikan Szczecin

kumite indywidualne juniorów -60 kg

  1. Gruszka Maciej - SKS Bełchatów
  2. Nicejewski Adrian - Tora Legnica
  3. Drożdżyński Mateusz - Dragon Środa Wlkp.
  4. Turbicki Artur - Tora Legnica
  5. Hadacz Damian - Gorzowski KSK
  6. Piszczałkowski Piotr - Bushi-Do Bydgoszcz
  7. Bugajak Adrian - ŁKKS Łódź
  8. Śląski Wojciech - Dynamic Poznań

kumite indywidualne juniorów -65 kg

  1. Grzywacz Szymon - Bodaikan Szczecin
  2. Cisielski Albert - Bushi-Do Bydgoszcz
  3. Cybulka Mariusz - Zarzewie Prudnik
  4. Girulski Marcin - KU AZS AR Wrocław
  5. Grzenkowicz Leszek - Bushi-Do Bydgoszcz
  6. Pabisiak Kacper - Satori Leszno
  7. Bańka Manswet - Bodaikan Szczecin
  8. Rusek Rafał - Tora Legnica

kumite indywidualne juniorów -70kg

  1. Bombolewski Paweł - Samuraj Szczecin
  2. Kuzemko Bartosz - Dynamic Poznań
  3. Królikowski Filip - Budokan Wrocław
  4. Kubala Szymon - Dragon Środa Wlkp.
  5. Sitek Przemysław - Tora Legnica
  6. Woźny Adam - Bushi-Do Bydgoszcz
  7. Cymbalista Paweł - Zarzewie Prudnik
  8. Kosyk Andrzej - UKS Satori Mikołów

kumite indywidualne juniorów -75kg

  1. Maculewicz Norbert - Bodaikan Szczecin
  2. Kędziora Dawid - Bodaikan Szczecin
  3. Minor Hubert - Dynamic Poznań
  4. Olędzki Kacper - Harasuto Łódź
  5. Król Paweł - Dynamic Poznań
  6. Kubala Paweł - Dragon Środa Wlkp.
  7. Ewald Klemens - Bushi-Do Bydgoszcz
  8. Michalik Grzegorz - IKS Inowrocław

kumite indywidualne juniorów -80 kg

  1. Sołtysiak Damian - Budokan Wrocław
  2. Stein Marcin - UKS Rokietnica
  3. Dolega Tomasz - MSMSW AK. Andrex Elbląg
  4. Szumiło Piotr - Bodaikan Szczecin
  5. Fabiański Jarosław - MSMSW AK. Andrex Elbląg
  6. Jaroś Krzysztof - MSMSW AK. Andrex Elbląg
  7. Fułek Adrian - Samuraj Szczecin
  8. Nejman Karol - Sandan Bydgoszcz

kumite indywidualne juniorów +80 kg

  1. Panasiuk Dariusz - Bodaikan Szczecin
  2. Janicki Konrad - Tornado Kalisz
  3. Pielesiek Bartłomiej - Harasuto Łódź
  4. Wnętowski Dawid - KU AZS AR Wrocław
  5. Kapuściński Bartosz - Bushi-Do Bydgoszcz
  6. Krauze Paweł - Dragon Środa Wlkp.
  7. Misiak Tomasz - KKS Dojo Toruń
  8. Modrzewski Jakub - MSMSW AK. Andrex Elbląg

kata indywidualne juniorów młodszych

  1. Gruszecki Sebastian - Daigaku-Karate-Kan Szczecin
  2. Antol Marcin - Daigaku-Karate-Kan Szczecin
  3. Koselski Mateusz - Bushi-Do Bydgoszcz
  4. Kubiak Adrian - Krotosz Krotoszyn
  5. Krynicki Konrad - Krotosz Krotoszyn
  6. Remisz Karol - Krotosz Krotoszyn
  7. Skowroński Lucjan - IKK Inowrocław
  8. Szybko Michał - Zarzewie Prudnik

kumite indywidualne juniorów młodszych -60 kg

  1. Rydzewki Mateusz - Bushi-Do Bydgoszcz
  2. Finke Nikodem - UKS Rokietnica
  3. Berent Marcin - Shobuken Łódź
  4. Tuszyński Dawid - Olimp Łódź
  5. Stronka Krzysztof - Dynamic Poznań
  6. Zachuta Kamil - Zarzewie Prudnik
  7. Lewkowicz Wiktor - Olimp Łódź
  8. Szybko Michał - Zarzewie Prudnik

kumite indywidualne juniorów młodszych -65kg

  1. Mydlak Patryk - Dynamic Poznań
  2. Łataś Tomasz - Bushi-Do Bydgoszcz
  3. Misiak Maciej - Krotosz Krotoszyn
  4. Olejnik Mateusz - Satori Leszno
  5. Grześkowiak Jerzy - Obornicki KK
  6. Jędrzejczak Andrzej - Tornado Kalisz
  7. Chorodeński Szymon - Satori Leszno
  8. Musielkski Mariusz - Dragon Środa Wlkp.

kumite indywidualne juniorów młodszych -70 kg

  1. Kaźmierczak Aleksander - Dynamic Poznań
  2. Zarzecki Mateusz - Dragon Środa Wlkp.
  3. Raczkowski Bartosz - Bodaikan Szczecin
  4. Wicher Krzysztof - Samuraj Szczecin
  5. Cisiński Kamil - Bushi-Do Bydgoszcz
  6. Jurczak Michał - Bodaikan Szczecin
  7. Lewicz Arkadiusz - Dragon Środa Wlkp.
  8. Mydlak Patryk - Dynamic Poznań

kumite indywidualne juniorów młodszych -75 kg

  1. Skwarko Maciej - Kaisho Białystok
  2. Dominik Adam - Sakura Rumia
  3. Domicz Jan - Zarzewie Prudnik
  4. Wujczyk Dawid - Krotosz Krotoszyn
  5. Michalski Paweł - Samuraj Szczecin

kumite indywidualne juniorów młodszych +75 kg

  1. Matuszak Artur - KK Opalenica
  2. Grzebyta Kami - Dynamic Poznań
  3. Kostrzewa Kamil - Grot Chynów
  4. Osmólski Mateusz - Budokan Wrocław
  5. Kotliński Marcin - Samuraj Szczecin
  6. Zdun Dominik - Dynamic Poznań
  7. Szczotka Michał - Arawashi Wieprz
  8. Szeja Jakub - Zarzewie Prudnik