Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

V Grand Prix Bielska-Białej

Bielsko-Biała - 15 października 2011

Złoto

kumite indywidualne kadetów -70 kg
Kamil Biziuk
kumite indywidualne kadetów -63kg
Marek Topolewski
kumite indywidualne seniorów -75kg
Bartosz Głowacki
kumite drużynowe kadetek
Magda Matczak
Karina Rutkowska
Elżbieta Wołkowycka
kumite drużynowe kadetów
Kamil Biziuk
Michał Chojnowski
Kacper Romaniuk
Oskar Romaniuk
kata drużynowe chłopców 12-13 lat
Cezary Markowski
Dawid Nguyen Tat
Dominik Słyszewski

Srebro

kumite indywidualne seniorów -67 kg
Mateusz Leonik
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Oskar Romaniuk
kumite indywidualne kadetów +70kg
Michał Chojnowski
kumite indywidualne juniorów -68kg
Rafał Grzegorczuk
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Paweł Cylko
kumite indywidualne juniorów +76kg
Mariusz Korowaj
kumite indywidualne juniorów -55 kg
Przemysław Skwarko
kumite indywidualne chłopców do 9 lat -40kg
kumite drużynowe młodziczek
Weronika Bystrowska
Gabriela Horosz
kumite drużynowe kadetek
Weronika Bystrowska
Agnieszka Korowaj
Katarzyna Romaniuk
Patrycja Wiensko
kumite drużynowe młodzików
Cezary Markowski
Szymon Sarosiek
Maciej Skrouba
Dominik Słyszewski

Brąz

kumite indywidualne kadetek -47 kg
Elżbieta Wołkowycka
kumite indywidualne seniorek -61 kg
Cecylia Granatowska
kumite indywidualne kadetek +54 kg
Karina Rutkowska
kumite indywidualne kadetek +54 kg
Magda Matczak
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Maciej Szysz
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Weronika Bystrowska
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Dawid Nguyen Tat
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Szymon Sarosiek
kumite indywidualne młodzików -55 kg
kumite indywidualne młodziczek -50 kg
Julia Ziętek
kumite indywidualne kadetów +70kg
Konrad Jurkowski
kumite indywidualne kadetów -52kg
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Krzysztof Duszyński
kumite indywidualne kadetek -54kg
Katarzyna Romaniuk
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -34kg
Cezary Markowski
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -34kg
Magda Popławska
kata indywidualne młodzików
Dawid Nguyen Tat
kata indywidualne juniorów
Przemysław Skwarko
kumite drużynowe młodzików
Dawid Nguyen Tat
Rafał Panasewicz
kumite drużynowe juniorów
Kamil Biziuk
Rafał Grzegorczuk
Mariusz Korowaj
Przemysław Skwarko