Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

VII Turniej Karate "Grot Cup"

Chynów - 3 grudnia 2011

Złoto

kumite indywidualne kadetek +54 kg
Magda Matczak
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Kamil Biziuk
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Gabriela Horosz
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Maciej Skrouba
kumite indywidualne młodzików -55 kg
kumite indywidualne młodziczek -50 kg
Julia Ambroziak
kumite indywidualne kadetów +70kg
Michał Chojnowski
kumite indywidualne kadetów -57 kg
kumite indywidualne młodzików -45 kg
Maciej Stefańczuk
kumite indywidualne juniorów +76kg
Szymon Ołowski
kumite indywidualne kadetek -54kg
Katarzyna Romaniuk
kumite indywidualne seniorów -75kg
Bartosz Głowacki
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg
Julia Kowrach
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Cezary Markowski
kumite indywidualne młodziczek -40kg
Karolina Zińczuk
kumite indywidualne seniorów -68kg
Patryk Legut
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -45kg
Dawid Olizarowicz
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
Maciej Perkowski
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +30kg
kata indywidualne młodzików
Dawid Nguyen Tat
kata indywidualne juniorów
Przemysław Skwarko
kata drużynowe młodzików
Cezary Markowski
Dawid Nguyen Tat
Dominik Słyszewski

Srebro

kumite indywidualne kadetek +54 kg
Karina Rutkowska
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Paweł Jancewicz
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Dawid Nguyen Tat
kumite indywidualne kadetów +70kg
Oskar Romaniuk
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Krzysztof Duszyński
kumite indywidualne młodzików -45 kg
Michał Kołacz
kumite indywidualne kadetek -54kg
Justyna Pastewska
kumite indywidualne młodzików +55kg
Kewin Buraczyk
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg
Magda Popławska
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
kumite indywidualne młodziczek -40kg
Julia Popko
kumite indywidualne fantom chłopców 9 lat
kumite indywidualne seniorów -68kg
Mateusz Leonik
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
Michał Lisowski
kata indywidualne młodzików
Dominik Słyszewski
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Cezary Markowski

Brąz

kumite indywidualne kadetek +54 kg
Agnieszka Korowaj
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Mateusz Daszuta
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Kacper Romaniuk
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Weronika Bystrowska
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Sebastian Wójcik
kumite indywidualne kadetów +70kg
kumite indywidualne kadetów -63kg
Kamil Piwowar
kumite indywidualne kadetów -63kg
Szymon Skutnik
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Paweł Cylko
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Karol Popko
kumite indywidualne młodzików -45 kg
Hubert Tulkis
kumite indywidualne młodzików -45 kg
Łukasz Staranowicz
kumite indywidualne juniorów +76kg
Mariusz Korowaj
kumite indywidualne kadetek -54kg
Elżbieta Wołkowycka
kumite indywidualne kadetek -54kg
Patrycja Wiensko
kumite indywidualne młodzików +55kg
Tomasz Żukowski
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Jakub Michałowski
kumite indywidualne seniorów -68kg
Rafał Grzegorczuk
kumite indywidualne seniorów -68kg
Maciej Lejdward
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -45kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
Norbert Czerepok
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
Szymon Fiedosiuk
kumite indywidualne chłopców 8-9 lat -30kg
Kacper Rutkowski
kumite indywidualne fantom dziewcząt 9 lat