Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

Turniej Karate "Grot Cup"

Chynów - 24 listopada 2012

Złoto

kumite indywidualne kadetek +54 kg
Weronika Bystrowska
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Marek Topolewski
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Julia Ambroziak
kumite indywidualne kadetów +70kg
Oskar Romaniuk
kumite indywidualne juniorów +68kg
Michał Chojnowski
kumite indywidualne juniorów -68kg
Krzysztof Duszyński
kumite indywidualne młodzików -45 kg
Dominik Słyszewski
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
Cezary Markowski
kumite indywidualne młodzików +50kg
Dawid Nguyen Tat
kumite indywidualne młodzików -40kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -45kg
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +30kg
kumite indywidualne fantom dziewcząt 9 lat
kumite indywidualne chłopców 8-9lat +30kg
Daniel Baczewski
kumite indywidualne fantom dziewcząt 7 lat
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Cezary Markowski
kata drużynowe młodzików
Cezary Markowski
Dawid Nguyen Tat
Dominik Słyszewski

Srebro

kumite indywidualne kadetów -70 kg
Maciej Szysz
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
kumite indywidualne kadetów -63kg
Maciej Grześ
kumite indywidualne młodzików -45 kg
Łukasz Staranowicz
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Jakub Gogol
kumite indywidualne młodzików +50kg
Grzegorz Maliszewski
kumite indywidualne młodzików -40kg
Jakub Kojło
kumite indywidualne fantom chłopców 9 lat
Daniel Baczewski
kumite indywidualne fantom chłopców 8 lat
Adrian Chim
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -45kg
Dawid Szczawiński
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
Tomasz Turek
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat -30kg
Patrycja Piekunko
kata indywidualne młodzików

Brąz

kumite indywidualne młodzików -50 kg
Szymon Fiedosiuk
kumite indywidualne młodziczek -50 kg
Dominika Korolczuk
kumite indywidualne kadetów +70kg
kumite indywidualne kadetów +70kg
kumite indywidualne kadetów -63kg
kumite indywidualne młodzików -45 kg
Rafał Panasewicz
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Karol Fiedosiuk
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Filip Olszewski
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
Miłosz Chojnowski
kumite indywidualne młodzików -40kg
kumite indywidualne młodzików -40kg
Jakub Michałowski
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -45kg
Mateusz Chojnowski
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -45kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
Maciej Perkowski
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +30kg
Zuzanna Ambroziak
kumite indywidualne chłopców 8-9 lat -30kg
Adrian Chim
kumite indywidualne fantom dziewcząt 9 lat
Patrycja Piekunko
kumite indywidualne fantom dziewcząt 8 lat
Zuzanna Ambroziak
kumite indywidualne dziewcząt 10-11lat +30kg
kata indywidualne młodzików
Dawid Nguyen Tat
kata indywidualne młodzików
Dominik Słyszewski
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
kata indywidualne chłopców 8 lat
Adrian Chim
kata indywidualne dziewcząt 7 lat
kata drużynowe chłopców 10-11 lat
Daniel Baczewski
Jakub Gogol