Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

Mazovia Cup

Chynów - 28 marca 2015

Złoto

kumite indywidualne kadetek +54 kg
Julia Ambroziak
kumite indywidualne kadetów -70 kg
kumite indywidualne młodzików -50 kg
kumite indywidualne kadetów +70kg
Maciej Skrouba
kumite indywidualne kadetów -63kg
Rafał Panasewicz
kumite indywidualne juniorów +68kg
kumite indywidualne juniorów -68kg
kumite indywidualne kadetów -52kg
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Piotr Borona
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg
kumite indywidualne młodzików +50kg
Maciej Perkowski
kumite indywidualne młodzików -40kg
Miłosz Muszyński
kumite indywidualne fantom chłopców 9 lat
Gabriel Łukasiuk
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
Jakub Szczerbacz
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +30kg
kumite indywidualne chłopców 8-9 lat -30kg
kumite indywidualne fantom dziewcząt 9 lat
kumite indywidualne chłopców 8-9lat +30kg
Paweł Pakieła
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat -30kg
kata indywidualne kadetów
kata indywidualne juniorów
Szymon Bieluczyk
kata drużynowe kadetów i juniorów
Jakub Gogol
Jakub Michałowski

Srebro

kumite indywidualne kadetów -70 kg
kumite indywidualne juniorek open
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +35kg
Wiktoria Stankiewicz
kumite indywidualne młodzików -40kg
Bartek Fryska
kumite indywidualne fantom chłopców 9 lat
Marcel Cichecki
kumite indywidualne młodzików -35kg
Krzysztof Kaczan
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +45kg
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +30kg
kumite indywidualne chłopców 8-9 lat -30kg
kumite indywidualne fantom dziewcząt 9 lat
kumite indywidualne chłopców 8-9lat +30kg
Marcel Cichecki
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat -30kg
kata indywidualne kadetów

Brąz

kumite indywidualne młodzików -50 kg
Kamil Młynarczyk
kumite indywidualne juniorów +68kg
kumite indywidualne juniorów -68kg
Szymon Bieluczyk
kumite indywidualne kadetów -52kg
kumite indywidualne kadetów -52kg
Jakub Gogol
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Jakub Michałowski
kumite indywidualne juniorek open
Weronika Bystrowska
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Adrian Chim
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Alan Kochanowicz
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +35kg
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +35kg
Zuzanna Ambroziak
kumite indywidualne młodzików +50kg
Jakub Dacewicz
kumite indywidualne młodzików +50kg
kumite indywidualne fantom chłopców 8 lat
Paweł Pakieła
kumite indywidualne fantom chłopców 8 lat
kumite indywidualne młodzików -35kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -45kg
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +30kg
kumite indywidualne fantom dziewcząt 9 lat
kumite indywidualne chłopców 8-9lat +30kg
kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat -30kg
kata indywidualne kadetów
Jakub Michałowski
kata indywidualne kadetów
Jakub Gogol