Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

Turniej Karate WKF "Copernicus Cup"

Toruń - 18 marca 2017

Złoto

kumite indywidualne juniorów -76 kg
Jakub Radziwoniuk
kumite indywidualne kadetów -70 kg
kumite indywidualne młodziczek -50 kg
Kornelia Danowska
kumite indywidualne kadetów +70kg
Jakub Dacewicz
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -40kg
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +40kg
kumite indywidualne juniorów -68kg
Arkadiusz Woronowicz
kumite indywidualne kadetów -52kg
Miłosz Muszyński
kumite indywidualne juniorów -61kg
Dawid Dziekoński
kumite indywidualne juniorów +76kg
Damian Grzegorczuk
kumite indywidualne kadetek -54kg
kumite indywidualne juniorek -59kg
kumite indywidualne juniorów -55 kg
kumite indywidualne młodzików +50kg
Gabriel Kuryłowicz
kumite indywidualne młodzieżowców open
Jakub Radziwoniuk
kata indywidualne młodzieżowców
Dawid Dziekoński

Srebro

kumite indywidualne juniorów -76 kg
Rafał Panasewicz
kumite indywidualne kadetek -47 kg
Kornelia Danowska
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Zuzanna Ambroziak
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -40kg
Bogna Kruszewska
kumite indywidualne kadetów -63kg
Jerzy Jancewicz
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +40kg
Hanna Olędzka
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Łukasz Tuz
kumite indywidualne juniorów +76kg
Jakub Dacewicz
kumite indywidualne dziewcząt 9 lat i młodsze
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Oskar Stepaniuk
kumite indywidualne 10 lat i młodsi
kumite indywidualne chłopców 9 lat
Tomasz Tuz
kumite indywidualne młodzików -35kg
Oskar Stepaniuk
kumite indywidualne młodzieżowców open
Rafał Panasewicz
kata indywidualne kadetek
kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat

Brąz

kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Gabriela Olizarowicz
kumite indywidualne kadetów +70kg
Marcin Dziejma
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -40kg
kumite indywidualne kadetów -63kg
Mikołaj Wolfram
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +40kg
Gabriel Kondrat
kumite indywidualne kadetów -52kg
Marcin Długozima
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
kumite indywidualne młodzików -40kg
Jędrzej Keńdzia
kumite indywidualne młodzieżowców open
Damian Grzegorczuk
kata indywidualne juniorów
Dawid Dziekoński