Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

I Champion Cup

Łódź - 28 listopada 2009

Złoto

kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -50 kg
Kamil Piwowar
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat +50 kg
Kamil Biziuk
kumite indywidualne kadetów +70kg
Szymon Ołowski
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -40kg
Karolina Zińczuk
kumite indywidualne kadetów -63kg
Marcin Otapowicz
kumite indywidualne juniorów +68kg
Bartosz Głowacki
kata indywidualne juniorów
Gabriel Klejbuk
kumite drużynowe kadetów
Michał Droździewicz
Mariusz Korowaj
Szymon Ołowski
Marcin Otapowicz
kumite drużynowe juniorów
Bartosz Głowacki
Gabriel Klejbuk
Szymon Ołowski
kumite drużynowe dziewcząt 12-13 lat
Agnieszka Korowaj
Justyna Pastewska
Justyna Steckiewicz
Elżbieta Wołkowycka
kumite drużynowe chłopców 12-13 lat
Kamil Biziuk
Michał Chojnowski
Paweł Jancewicz
Kamil Piwowar

Srebro

kumite indywidualne kadetów -70 kg
Mariusz Korowaj
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -50 kg
Paweł Jancewicz
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +40kg
Dawid Wyrzykowski
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +40kg
Gabriela Horosz
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
Elżbieta Wołkowycka
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -50kg
Justyna Pastewska
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +50kg
Agnieszka Korowaj
kumite indywidualne juniorów -68kg
Mateusz Leonik
kumite drużynowe kadetów
Michał Citko
Mariusz Matczak
Piotr Olechno
Przemysław Skwarko
kumite drużynowe juniorów
Mateusz Leonik
Marcin Otapowicz
Andrzej Topolewski
kumite drużynowe dziewcząt 12-13 lat
Magda Matczak
Magda Mazurkiewicz
Karina Rutkowska
kumite drużynowe chłopców 12-13 lat
Krzysztof Duszyński
Rafał Racewicz
Kacper Romaniuk

Brąz

kumite indywidualne chłopców 12-13 lat +50 kg
Kacper Romaniuk
kumite indywidualne kadetów +70kg
Mariusz Matczak
kumite indywidualne kadetów -63kg
Piotr Olechno
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
Justyna Steckiewicz
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -50kg
Karina Rutkowska
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +50kg
Magda Mazurkiewicz
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +50kg
Magda Matczak
kumite indywidualne kadetów -52kg
Michał Citko
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Rafał Racewicz
kata indywidualne kadetów
Przemysław Skwarko
kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
Elżbieta Wołkowycka
kata indywidualne chłopców 12-13 lat
Kamil Biziuk
kumite drużynowe chłopców 12-13 lat
Rafał Barszczewski
Maciej Szysz
Paweł Twarowski
kata drużynowe kadetów
Kamil Biziuk
Kamil Piwowar
Przemysław Skwarko
kata drużynowe chłopców 10 lat i młodsi
Szymon Sarosiek
Maciej Skrouba
Dawid Wyrzykowski
kata drużynowe chłopców 10 lat i młodsi
Dawid Nguyen Tat
Jakub Radziwoniuk
Dominik Słyszewski
kata drużynowe chłopców 11-13 lat
Kamil Biziuk
Kamil Piwowar
Paweł Twarowski
kata drużynowe dziewcząt 11-15 lat
Justyna Pastewska
Justyna Steckiewicz
Elżbieta Wołkowycka