Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

I Otwarty Puchar Podlasia

Białystok - 29 listopada 2008

Złoto

kumite indywidualne kadetów -70 kg
Gabriel Klejbuk
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Cecylia Granatowska
kumite indywidualne młodzików -60 kg
Rafał Grzegorczuk
kumite indywidualne kadetów +70kg
Bartosz Głowacki
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
Justyna Pastewska
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -40kg
Kamil Piwowar
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +40kg
Agnieszka Korowaj
kata indywidualne młodziczek
Wioleta Stasiełuk
kata indywidualne młodzików
Hubert Lebieżyński
kata indywidualne chłopców 9 lat i młodsi
Dominik Słyszewski
kata indywidualne dziewcząt 9 lat i młodsze
Karolina Zińczuk
kumite drużynowe młodzików
Rafał Grzegorczuk
Mariusz Korowaj
Hubert Lebieżyński
kumite drużynowe kadetów
Bartosz Głowacki
Gabriel Klejbuk
Maciej Lejdward
kumite drużynowe dziewcząt 12-13 lat
Justyna Pastewska
Kornelia Śpiewak
Patrycja Tyszuk
kumite drużynowe chłopców 12-13 lat
Kamil Biziuk
Szymon Ołowski
Kamil Piwowar

Srebro

kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Wioleta Stasiełuk
kumite indywidualne młodzików -60 kg
Piotr Olechno
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -50 kg
Krzysztof Duszyński
kumite indywidualne młodzików +60 kg
Hubert Lebieżyński
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat +50 kg
Szymon Ołowski
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -40kg
Kamil Karpacz
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +40kg
Kornelia Śpiewak
kumite indywidualne dziewcząt 12-13lat -40kg
Patrycja Tyszuk
kata indywidualne młodziczek
Daria Konopko
kata indywidualne młodzików
Rafał Grzegorczuk
kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
Elżbieta Wołkowycka
kata indywidualne chłopców 9 lat i młodsi
kata indywidualne dziewcząt 9 lat i młodsze
Julia Kowrach
kumite drużynowe młodzików
Jacek Fiedziukiewicz
Piotr Olechno
Marcin Otapowicz
kumite drużynowe dziewcząt 12-13 lat
Magda Matczak
Justyna Steckiewicz
Izabela Szyc
Elżbieta Wołkowycka
kumite drużynowe chłopców 12-13 lat
Mariusz Matczak
Przemysław Skwarko
Dawid Taudul

Brąz

kumite indywidualne kadetów -70 kg
Maciej Lejdward
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Anna Skibicka
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Daria Konopko
kumite indywidualne młodzików -60 kg
Mariusz Korowaj
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -50 kg
Rafał Racewicz
kumite indywidualne młodzików +60 kg
Andrzej Topolewski
kumite indywidualne młodzików +60 kg
Marcin Baran
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat +50 kg
Kamil Biziuk
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat +50 kg
Dawid Taudul
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
Elżbieta Wołkowycka
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
Justyna Steckiewicz
kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -40kg
Piotr Zińczuk
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +40kg
Izabela Szyc
kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat +40kg
Magda Matczak
kata indywidualne młodziczek
Cecylia Granatowska
kata indywidualne młodzików
Mariusz Korowaj
kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
Julia Tylewska
kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
Justyna Pastewska
kata indywidualne chłopców 12-13 lat
Kamil Piwowar
kata indywidualne chłopców 9 lat i młodsi
Jakub Radziwoniuk
kata indywidualne dziewcząt 9 lat i młodsze
Aleksandra Giba
kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat
kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat
Paulina Wasiluk
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Paweł Twarowski
kumite drużynowe młodzików
Marcin Baran
Michał Droździewicz
Andrzej Topolewski
kumite drużynowe dziewcząt 12-13 lat
Agnieszka Korowaj
Magda Mazurkiewicz
Julia Tylewska
kumite drużynowe chłopców 12-13 lat
Paweł Jancewicz
Rafał Racewicz
Kacper Romaniuk
kumite drużynowe chłopców 12-13 lat
Michał Chojnowski
Michał Citko