Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

II Otwarty Puchar Podlasia

Białystok - 21 listopada 2009

Złoto

kumite indywidualne młodzików -55 kg
Paweł Jancewicz
kumite indywidualne juniorów +68kg
Bartosz Głowacki
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +40kg
Paweł Majtas
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Rafał Grzegorczuk
kumite indywidualne młodzików -45 kg
Rafał Barszczewski
kumite indywidualne młodzików +55kg
Kamil Biziuk
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg
Klaudia Markowska
kumite indywidualne młodziczek +40kg
Justyna Pastewska
kumite indywidualne juniorek open
Wioleta Stasiełuk
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Maciej Skrouba
kumite indywidualne kadetów +63kg
Szymon Ołowski
kata indywidualne młodziczek
Elżbieta Wołkowycka
kata indywidualne młodzików
Kamil Biziuk
kata indywidualne kadetów
Przemysław Skwarko
kata indywidualne chłopców 9 lat i młodsi
Dawid Wyrzykowski
kumite drużynowe kadetek i juniorek
Agnieszka Korowaj
Wioleta Stasiełuk
Izabela Szyc
kumite drużynowe młodziczek
Justyna Pastewska
Justyna Steckiewicz
Elżbieta Wołkowycka
kumite drużynowe kadetów
Michał Droździewicz
Mariusz Korowaj
Piotr Olechno
kumite drużynowe juniorów
Bartosz Głowacki
Gabriel Klejbuk
Szymon Ołowski
kumite drużynowe dziewcząt 10-11 lat
Gabriela Horosz
Karolina Zińczuk
kata drużynowe kadetów
Kamil Biziuk
Kamil Piwowar
Przemysław Skwarko
kata drużynowe chłopców 11-13 lat
Kamil Biziuk
Kamil Piwowar
Paweł Twarowski
kata drużynowe dziewcząt 11-13 lat
Justyna Pastewska
Justyna Steckiewicz
Elżbieta Wołkowycka
kata drużynowe 10 lat i młodsi
Dawid Nguyen Tat
Jakub Radziwoniuk
Dominik Słyszewski

Srebro

kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +40kg
Jakub Lewandowski
kumite indywidualne młodziczek +40kg
Magda Mazurkiewicz
kumite indywidualne juniorek open
Cecylia Granatowska
kumite indywidualne kadetów +63kg
Mariusz Korowaj
kumite indywidualne kadetek open
Izabela Szyc
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
Dawid Nguyen Tat
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +35kg
Weronika Bystrowska
kumite indywidualne młodziczek -40kg
Elżbieta Wołkowycka
kata indywidualne młodziczek
Justyna Pastewska
kata indywidualne młodzików
Kamil Piwowar
kata indywidualne chłopców 9 lat i młodsi
Cezary Markowski
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Dominik Słyszewski
kumite drużynowe kadetek i juniorek
Cecylia Granatowska
Magda Matczak
Sylwia Oleńczuk
kumite drużynowe młodziczek
Karolina Balcewicz
Magda Matczak
Magda Mazurkiewicz
Karina Rutkowska
kumite drużynowe młodzików
Kamil Biziuk
Michał Chojnowski
Kamil Piwowar
kumite drużynowe kadetów
Michał Citko
Mariusz Matczak
Przemysław Skwarko
kumite drużynowe dziewcząt 10-11 lat
Weronika Bystrowska
Malwina Dąbrowska
Klaudia Markowska
kumite drużynowe chłopców 10-11 lat
Marek Nudrzewski
Szymon Sarosiek
Maciej Skrouba
kata drużynowe chłopców 10 lat i młodsi
Dawid Falkowski
Cezary Markowski
kata drużynowe chłopców 11-13 lat
Dawid Nguyen Tat
Jakub Radziwoniuk
Dominik Słyszewski
kata drużynowe dziewcząt 10 lat i młodsze
Dominika Korolczuk
Klaudia Markowska
Karolina Zińczuk

Brąz

kumite indywidualne młodzików -55 kg
Rafał Racewicz
kumite indywidualne młodzików -55 kg
Kamil Piwowar
kumite indywidualne kadetów -63kg
Piotr Olechno
kumite indywidualne juniorów -68kg
Mateusz Leonik
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Michał Citko
kumite indywidualne młodzików -45 kg
kumite indywidualne młodzików +55kg
Michał Chojnowski
kumite indywidualne młodzików +55kg
Kacper Romaniuk
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg
Karolina Zińczuk
kumite indywidualne młodziczek +40kg
Karina Rutkowska
kumite indywidualne młodziczek +40kg
Magda Matczak
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
Marek Nudrzewski
kumite indywidualne kadetów +63kg
Michał Droździewicz
kumite indywidualne kadetek open
Sylwia Oleńczuk
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
Szymon Sarosiek
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +35kg
Gabriela Horosz
kumite indywidualne młodziczek -40kg
Patrycja Wiensko
kumite indywidualne młodziczek -40kg
Justyna Steckiewicz
kata indywidualne młodziczek
Justyna Steckiewicz
kata indywidualne chłopców 9 lat i młodsi
kata indywidualne chłopców 9 lat i młodsi
Dawid Falkowski
kata indywidualne dziewcząt 9 lat i młodsze
Klaudia Markowska
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Dawid Nguyen Tat
kumite drużynowe młodziczek
Agnieszka Korowaj
Katarzyna Romaniuk
Patrycja Wiensko
kumite drużynowe młodzików
Mateusz Daszuta
Paweł Jancewicz
Sebastian Krawczyk
kumite drużynowe kadetów
Kamil Biziuk
Rafał Grzegorczuk
Szymon Ołowski
kumite drużynowe juniorów
Rafał Grzegorczuk
Mateusz Leonik
Andrzej Topolewski
kumite drużynowe chłopców 10-11 lat
Dawid Nguyen Tat
Jakub Radziwoniuk
Dominik Słyszewski
kumite drużynowe chłopców 10-11 lat
Jakub Lewandowski
Paweł Majtas
kata drużynowe chłopców 10 lat i młodsi
Szymon Sarosiek
Maciej Skrouba
Dawid Wyrzykowski