Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

II Kaisho Cup

Białystok - 25 kwietnia 2009

Złoto

kumite indywidualne chłopców 1999-1998 -35kg
Szymon Sarosiek
kumite indywidualne dziewcząt 1997-1996 -45kg
Aleksandra Chmielecka
kumite indywidualne dziewcząt 1997-1996 +45kg
Kornelia Śpiewak
kumite indywidualne chłopców 1997-1996 -48kg
Paweł Jancewicz
kumite indywidualne chłopców 1997-1996 -53kg
Michał Chojnowski
kumite indywidualne chłopców 1999-1998 -42kg
Tomasz Żukowski
kumite indywidualne chłopców 2001-2000
Dawid Wyrzykowski
kumite indywidualne chłopców 1999-1998 +42kg
Maciej Grześ
kumite indywidualne chłopców 1997-1996 -40kg
Paweł Cylko
kumite indywidualne dziewczat 1998-2000 -40kg
Karolina Zińczuk
kumite indywidualne dziewcząt 1998-2000 +40kg
Gabriela Horosz
kumite indywidualne chłopców 1997-1996 +53kg
Kamil Biziuk
kata indywidualne chłopców 2000 pasy białe
Rafał Tyszuk
kata indywidualne chłopców 2000 i młodsi pasy żółte
Norbert Czerepok
kata indywidualne chłopców 1999 pasy żółte
Jakub Radziwoniuk
kata indywidualne chłopców 1998 i starsi pasy żółte
Piotr Awramiuk
kata indywidualne chłopców 2002 pasy białe
Oskar Januszkiewicz
kata indywidualne chłopców 2001 pasy białe
Cezary Markowski
kata indywidualne dziewcząt pasy żółte
Justyna Steckiewicz
kata indywidualne chłopców 1998 i starsi pasy białe
Szymon Puzanowski
kata indywidualne chłopców i dziewcząt pasy pomarańczowe
Szymon Skutnik
kata indywidualne dziewcząt pasy białe
Klaudia Markowska
kata indywidualne chłopców i dziewcząt pasy niebieskie
Justyna Pastewska
kata indywidualne chłopców 1999 pasy białe
Marcin Abramowicz
kata indywidualne chłopców i dziewcząt pasy zielone
Elżbieta Wołkowycka

Srebro

kumite indywidualne chłopców 1999-1998 -35kg
Maciej Skrouba
kumite indywidualne dziewcząt 1997-1996 -45kg
Justyna Pastewska
kumite indywidualne dziewcząt 1997-1996 +45kg
Magda Matczak
kumite indywidualne chłopców 1997-1996 -48kg
Kamil Piwowar
kumite indywidualne chłopców 1997-1996 -53kg
Kacper Romaniuk
kumite indywidualne chłopców 1999-1998 -42kg
Paweł Majtas
kumite indywidualne chłopców 2001-2000
kumite indywidualne chłopców 1999-1998 +42kg
Piotr Awramiuk
kumite indywidualne chłopców 1997-1996 -40kg
Kamil Karpacz
kumite indywidualne dziewczat 1998-2000 -40kg
Julia Kowrach
kumite indywidualne dziewcząt 1998-2000 +40kg
kumite indywidualne chłopców 1997-1996 +53kg
Szymon Tankiewicz
kata indywidualne chłopców 2000 pasy białe
kata indywidualne chłopców 2000 i młodsi pasy żółte
kata indywidualne chłopców 1999 pasy żółte
Maciej Skrouba
kata indywidualne chłopców 1998 i starsi pasy żółte
Michał Recz
kata indywidualne chłopców 2002 pasy białe
Łukasz Staranowicz
kata indywidualne chłopców 2001 pasy białe
kata indywidualne dziewcząt pasy żółte
Barbara Fiłonowicz
kata indywidualne chłopców 1998 i starsi pasy białe
Grzegorz Żebrowski
kata indywidualne chłopców i dziewcząt pasy pomarańczowe
Dawid Wyrzykowski
kata indywidualne dziewcząt pasy białe
Karolina Balcewicz
kata indywidualne chłopców i dziewcząt pasy niebieskie
Kamil Biziuk
kata indywidualne chłopców 1999 pasy białe
Kewin Buraczyk
kata indywidualne chłopców i dziewcząt pasy zielone
Dawid Nguyen Tat