Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

VIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw

Bydgoszcz - 18 kwietnia 2009

Złoto

kumite indywidualne kadetów -65 kg
Marcin Otapowicz
kumite indywidualne kadetów +75 kg
Szymon Ołowski
kumite indywidualne młodzików +50kg
Paweł Twarowski
kumite indywidualne kadetek +60kg
Cecylia Granatowska
kumite indywidualne młodzików -40kg
Przemysław Skwarko
kumite indywidualne młodziczek -45kg
Justyna Pastewska
kumite indywidualne młodziczek +45kg
Kornelia Śpiewak
kumite drużynowe młodziczek
Justyna Steckiewicz
Kornelia Śpiewak
Elżbieta Wołkowycka
kumite drużynowe kadetek
Cecylia Granatowska
Daria Konopko
Wioleta Stasiełuk
kumite drużynowe kadetów
Jacek Fiedziukiewicz
Rafał Grzegorczuk
Szymon Ołowski

Srebro

kumite indywidualne kadetów -65 kg
Mariusz Korowaj
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Michał Chojnowski
kumite indywidualne młodzików +50kg
Kamil Biziuk
kumite indywidualne młodzików -40kg
Rafał Barszczewski
kumite indywidualne młodziczek -45kg
Elżbieta Wołkowycka
kumite indywidualne kadetek -60kg
Daria Konopko
kata indywidualne młodziczek
Justyna Pastewska
kumite drużynowe młodziczek
Agnieszka Korowaj
Justyna Pastewska
Izabela Szyc
kumite drużynowe młodzików
Rafał Racewicz
Kacper Romaniuk
Przemysław Skwarko

Brąz

kumite indywidualne młodzików -50 kg
Kacper Romaniuk
kumite indywidualne kadetów -75 kg
Mariusz Matczak
kumite indywidualne młodzików -40kg
Kamil Karpacz
kumite indywidualne młodzików -40kg
Piotr Zińczuk
kumite indywidualne młodziczek -45kg
Justyna Steckiewicz
kumite indywidualne młodziczek +45kg
Izabela Szyc
kumite indywidualne kadetek -60kg
Wioleta Stasiełuk
kata indywidualne młodzików
Przemysław Skwarko
kata indywidualne młodzików
Kamil Biziuk
kata indywidualne dziewcząt rocznik 2000-1998
Klaudia Markowska
kata indywidualne chłopców rocznik 2000-1998
Dominik Słyszewski
kumite drużynowe młodziczek
Magda Matczak
Magda Mazurkiewicz
kumite drużynowe młodzików
Kamil Biziuk
Krzysztof Duszyński
Kamil Piwowar
kata drużynowe młodziczek i kadetek
Justyna Pastewska
Justyna Steckiewicz
Elżbieta Wołkowycka
kata drużynowe młodzików i kadetów
Kamil Biziuk
Kamil Piwowar
Przemysław Skwarko