Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

VI Mazovia Cup

Chynów - 14 marca 2010

Złoto

kumite indywidualne kadetek +54 kg
Izabela Szyc
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Magda Matczak
kumite indywidualne młodzików -55 kg
Paweł Jancewicz
kumite indywidualne młodziczek -50 kg
Justyna Pastewska
kumite indywidualne kadetów -63kg
Marcin Otapowicz
kumite indywidualne młodzików +55kg
Kamil Biziuk
kumite indywidualne młodziczek -40kg
Justyna Steckiewicz
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +35kg
Jakub Radziwoniuk
kata indywidualne kadetów
Przemysław Skwarko
kata indywidualne juniorek
Wioleta Stasiełuk
kata drużynowe kadetów
Kamil Biziuk
Kamil Piwowar
Przemysław Skwarko
kata drużynowe chłopców 12-13 lat
Dawid Nguyen Tat
Jakub Radziwoniuk
Dominik Słyszewski
kata drużynowe chłopców 11 lat i młodsi
Dawid Nguyen Tat
Jakub Radziwoniuk
Dominik Słyszewski

Srebro

kumite indywidualne kadetek +54 kg
Sylwia Oleńczuk
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Krzysztof Duszyński
kumite indywidualne młodzików -55 kg
Maciej Szysz
kumite indywidualne młodzików -45 kg
kumite indywidualne juniorek +59 kg
Wioleta Stasiełuk
kumite indywidualne młodzików +55kg
Michał Chojnowski
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -35kg
Karolina Zińczuk
kumite indywidualne kadetów +63kg
Szymon Ołowski
kumite indywidualne młodziczek -40kg
Elżbieta Wołkowycka
kumite indywidualne młodziczek -55kg
Karina Rutkowska
kumite indywidualne młodziczek +55kg
Magda Mazurkiewicz
kata indywidualne juniorów
Przemysław Skwarko
kata indywidualne juniorek
Cecylia Granatowska
kata indywidualne chłopców 9 lat i młodsi
Cezary Markowski
kumite drużynowe kadetów i juniorów
Gabriel Klejbuk
Eryk Michalski
Szymon Ołowski
Marcin Otapowicz
kumite drużynowe kadetek i juniorek
Magda Matczak
Sylwia Oleńczuk
Izabela Szyc
kata drużynowe młodziczek
Justyna Pastewska
Justyna Steckiewicz
Elżbieta Wołkowycka
kata drużynowe chłopców 11 lat i młodsi
Szymon Sarosiek
Maciej Skrouba
Dawid Wyrzykowski

Brąz

kumite indywidualne młodzików -50 kg
Patryk Piotr Mikłosz
kumite indywidualne młodziczek -50 kg
Gabriela Horosz
kumite indywidualne kadetów -63kg
Eryk Michalski
kumite indywidualne juniorów +68kg
Mateusz Leonik
kumite indywidualne juniorów +68kg
Andrzej Topolewski
kumite indywidualne juniorów -68kg
Gabriel Klejbuk
kumite indywidualne juniorek +59 kg
Cecylia Granatowska
kumite indywidualne młodzików +55kg
Kacper Romaniuk
kumite indywidualne młodziczek -55kg
Katarzyna Romaniuk
kumite indywidualne młodziczek +55kg
Agnieszka Korowaj
kumite indywidualne fantom chłopców 9 lat
Dawid Wyrzykowski
kumite indywidualne fantom chłopców 8 lat
Cezary Markowski
kata indywidualne młodziczek
Elżbieta Wołkowycka
kata indywidualne młodziczek
Justyna Pastewska
kata indywidualne młodzików
Kamil Biziuk
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Dominik Słyszewski
kumite drużynowe kadetów i juniorów
Mateusz Leonik
Piotr Olechno
Kamil Piwowar
Andrzej Topolewski
kumite drużynowe kadetek i juniorek
Cecylia Granatowska
Justyna Pastewska
Wioleta Stasiełuk
kata drużynowe juniorek i seniorek
Cecylia Granatowska
Sylwia Oleńczuk
Wioleta Stasiełuk