Karate Olimpijskie WKF

Osiągnięcia

III Otwarty Puchar Podlasia

Białystok - 25 września 2010

Złoto

kumite indywidualne kadetek -47 kg
Justyna Pastewska
kumite indywidualne młodziczek -50 kg
kumite indywidualne kadetów +70kg
Szymon Ołowski
kumite indywidualne kadetek open
Justyna Pastewska
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
Maciej Skrouba
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -34kg
Dominik Słyszewski
kumite indywidualne kadetów open
Szymon Ołowski
kumite indywidualne seniorów +75kg
Bartosz Głowacki
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -34kg
Dominika Korolczuk
kata indywidualne kadetów
Przemysław Skwarko
kumite drużynowe młodziczek
Gabriela Horosz
Karina Rutkowska
kumite drużynowe kadetów
Kamil Biziuk
Szymon Ołowski
Kamil Piwowar
kumite drużynowe juniorów
Rafał Grzegorczuk
Mariusz Korowaj
Mateusz Leonik
kumite drużynowe dziewcząt 10-11 lat
Dominika Korolczuk
Julia Ziętek
Karolina Zińczuk

Srebro

kumite indywidualne kadetek -47 kg
Elżbieta Wołkowycka
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Michał Chojnowski
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Karina Rutkowska
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Marek Topolewski
kumite indywidualne młodzików -55 kg
Paweł Majtas
kumite indywidualne kadetów -63kg
Paweł Jancewicz
kumite indywidualne juniorów +68kg
Mariusz Korowaj
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +40kg
Dawid Nguyen Tat
kumite indywidualne juniorów -61kg
Rafał Grzegorczuk
kumite indywidualne kadetek -54kg
Katarzyna Romaniuk
kumite indywidualne juniorek +59 kg
Wioleta Stasiełuk
kumite indywidualne młodzików +55kg
Maciej Szysz
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
Szymon Sarosiek
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -34kg
Karolina Zińczuk
kata indywidualne kadetek
Elżbieta Wołkowycka
kata indywidualne seniorów
Gabriel Klejbuk
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Dominik Słyszewski
kumite drużynowe młodziczek
Weronika Bystrowska
Malwina Dąbrowska
Patrycja Wiensko
kumite drużynowe kadetek
Agnieszka Korowaj
Justyna Pastewska
Katarzyna Romaniuk
Izabela Szyc
kumite drużynowe juniorów
Michał Droździewicz
Hubert Lebieżyński
Piotr Olechno
kumite drużynowe juniorek
Cecylia Granatowska
Sylwia Oleńczuk
Wioleta Stasiełuk
kumite drużynowe dziewcząt 10-11 lat
Julia Ambroziak
Julia Popko
Magda Popławska

Brąz

kumite indywidualne kadetek +54 kg
Izabela Szyc
kumite indywidualne kadetek +54 kg
Magda Mazurkiewicz
kumite indywidualne kadetów -70 kg
Kamil Biziuk
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Malwina Dąbrowska
kumite indywidualne młodziczek +50 kg
Gabriela Horosz
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Szymon Puzanowski
kumite indywidualne młodzików -50 kg
Karol Popko
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -40kg
Julia Ziętek
kumite indywidualne kadetów -63kg
Kacper Romaniuk
kumite indywidualne juniorów +68kg
Michał Droździewicz
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat +40kg
Norbert Czerepok
kumite indywidualne juniorów -68kg
Hubert Lebieżyński
kumite indywidualne juniorów -68kg
Piotr Olechno
kumite indywidualne kadetów -52kg
Przemysław Skwarko
kumite indywidualne kadetów -57 kg
Kamil Piwowar
kumite indywidualne młodzików -45 kg
kumite indywidualne seniorów open
Bartosz Głowacki
kumite indywidualne młodzików +55kg
Konrad Jurkowski
kumite indywidualne kadetek open
Sylwia Oleńczuk
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
Jakub Radziwoniuk
kumite indywidualne juniorów open
Mariusz Korowaj
kumite indywidualne juniorów open
Rafał Grzegorczuk
kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -34kg
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -34kg
Magda Popławska
kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -34kg
Julia Popko
kumite indywidualne seniorów -68kg
Maciej Lejdward
kata indywidualne młodziczek
kata indywidualne seniorów
Maciej Lejdward
kata indywidualne juniorek i seniorek
Wioleta Stasiełuk
kata indywidualne chłopców 10-11 lat
Jakub Radziwoniuk
kumite drużynowe kadetek
Magda Matczak
Magda Mazurkiewicz
Elżbieta Wołkowycka
kumite drużynowe młodzików
Szymon Puzanowski
Marek Topolewski
kumite drużynowe młodzików
Konrad Jurkowski
Paweł Majtas
kumite drużynowe kadetów
Michał Chojnowski
Paweł Jancewicz
Patryk Piotr Mikłosz
kumite drużynowe seniorów
Bartosz Głowacki
Gabriel Klejbuk
Maciej Lejdward
kumite drużynowe chłopców 10-11 lat
Kacper Bućko
Jakub Radziwoniuk
Szymon Sarosiek
Maciej Skrouba
kumite drużynowe chłopców 10-11 lat
Norbert Czerepok
Marek Nudrzewski
Dawid Wyrzykowski